0

Ми в соцмережах
Штабелери гідравлічні

Штабелер гідравлічний - призначення

Гідравлічний штабелер - це різновид складської техніки що застосовується на складах з невисоким вантажообігом, і призначений для обробки палет з вантажем і дозволяє піднімати палету у висоту і переміщати на невеликі відстані.
Головною перевагою ручного штабелера, є можливість підняття вантажу у висоту до 300 см., Для порівняння, у звичайної гідравлічної візки даний показник становить до 20 см. Вантажопідйомність гідравлічних штабелерів становить від 500 кг до 1500 кг. Додатковою перевагою є висока маневреність, що дозволяє використовувати гідравлічні штабелери в обмежених просторах на невеликих складах і магазинах. При експлуатації такого виду складської техніки, не потрібно особливих навичок, будь-який працівник складу, що ознайомився з правилами експлуатації, з легкістю впорається з навантаженням/розвантаженням товару. Ціна гідравлічного штабелера одна з найнижчих для техніки такого класу.
Ручні гідравлічні штабелери не вибагливі в обслуговуванні за рахунок своєї простий і надійної конструкції, в них відсутній мікросхеми та електрифіковані функції, тому технічне обслуговування штабелера зазвичай зводиться до заміни масла в гідровузлі і заміні коліс.

Штабелер гідравлічний - основні елементи

Штабелери гідравлічні в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Штабелер гідравлічний - основні елементи

Основними елементами штабелера є
1 . Підвилочні ролики
2.Вила
3.Опорні вила
4.Мачта
5.Ланцюг
6. Гальмівний механізм
7. Захисна панель оператора
8 . Ручки
9 . Важіль управління
10. Гідравлічний вузол
11.Педаль підйому
12.Педаль спуску
13. Ведучі колесаГідравлічні штабелери від компанії « ПРО- СТОК » супроводжуються офіційною гарантією на 18 місяців , а також надається можливість післягарантійного обслуговування майстрами сервісного центру « ПРО- СТОК ».

▲  вгору