0

Ми в соцмережах
Штабелери гідравлічні

Штабелер гідравлічний - призначення

Гідравлічний штабелер - це різновид складської техніки що застосовується на складах з невисоким вантажообігом, і призначений для обробки палет з вантажем і дозволяє піднімати палету у висоту і переміщати на невеликі відстані.
Головною перевагою ручного штабелера, є можливість підняття вантажу у висоту до 300 см., Для порівняння, у звичайної гідравлічної візки даний показник становить до 20 см. Вантажопідйомність гідравлічних штабелерів становить від 500 кг до 1500 кг. Додатковою перевагою є висока маневреність, що дозволяє використовувати гідравлічні штабелери в обмежених просторах на невеликих складах і магазинах. При експлуатації такого виду складської техніки, не потрібно особливих навичок, будь-який працівник складу, що ознайомився з правилами експлуатації, з легкістю впорається з навантаженням/розвантаженням товару. Ціна гідравлічного штабелера одна з найнижчих для техніки такого класу.
Ручні гідравлічні штабелери не вибагливі в обслуговуванні за рахунок своєї простий і надійної конструкції, в них відсутній мікросхеми та електрифіковані функції, тому технічне обслуговування штабелера зазвичай зводиться до заміни масла в гідровузлі і заміні коліс.

Штабелер гідравлічний - основні елементи

Штабелери гідравлічні в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Штабелер гідравлічний - основні елементи

Основними елементами штабелера є 1 . Підвилочні ролики 2.Вила 3.Опорні вила 4.Мачта 5.Ланцюг 6. Гальмівний механізм 7. Захисна панель оператора 8 . Ручки 9 . Важіль управління 10. Гідравлічний вузол 11.Педаль підйому 12.Педаль спуску 13. Ведучі колеса Гідравлічні штабелери від компанії « ПРО- СТОК » супроводжуються офіційною гарантією на 18 місяців , а також надається можливість післягарантійного обслуговування майстрами сервісного центру « ПРО- СТОК ».

Штабелер ручний гідравлічний: як працює, кому підійде

Штабелер ручний гідравлічний призначений для транспортування та укладання вантажу на стелажі – штабелювання. Цей вид складської техніки необхідний для легкого та швидкого переміщення вантажів. Такий витяг має компактні розміри, тому його можна використовувати в невеликих приміщеннях і вузьких проходах. При експлуатації не виробляє іскри, у зв'язку з чим підходить для роботи з вогне- та вибухонебезпечними вантажами. Також серед його головних переваг:

 • маневреність;
 • ремонтопридатність;
 • доступна ціна;
 • простота керування.

Гідравлічний штабелер – ваш незамінний помічник у цеху, на складі, на будівництві, у магазині, де товар зберігається на піддонах чи бочках. Він необхідний для підняття важких вантажів та їхнього переміщення на відносно невелику відстань. Штабелер ручний гідравлічний вибирають, коли необхідно працювати з двоярусними та триярусними стелажами. Вантажопідйомність наших штабелерів варіюється від 1 т до 2 т, а висота підйому – від 1 метра до 3,5 метрів.

Як влаштований штабелер

Конструкція ручного штабелера складається з багатьох елементів. Всі вони виконують свої завдання, і кожен елемент є важливим. Їхня правильна взаємодія допоможе вам і вашим працівникам ефективніше працювати з вантажами, а також уникнути травмування та інших наслідків переміщення тяжкості. Умовно всі елементи штабелера можна виділити в групи відповідно до їх призначення.

Опорна група

До цієї групи можна віднести опорні вила та щоглу. Вони виготовлені з товстого, міцного металу і приварені один до одного в місцях стиків. Саме ця парочка відповідає за стійкість штабелера. У момент підняття та переміщення вантажу стає противагою для нього.

Вила та щогла – багатофункціональні деталі штабелера. Опорні вила виконують функцію фіксатора для штабелера на поверхні, служать напрямними у русі. Щогла додатково виступає опорою для кріплення гідравлічного вузла. Також спереду у неї кріпляться вантажні вила, а ззаду – ручка та педалі.

Група управління

Управління ручним гідравлічним штабелером складається з приведення в дію гідравлічного вузла шляхом механічних рухів оператора вниз-вгору. У такому разі олія, що знаходиться в середині вузла, під впливом сили, потрапляє на поршні. Це дозволяє піднімати та опускати вантажні вила. Оператор може впливати на гідравлічний вузол за допомогою рукоятки-маніпулятора або педалей підйому-спуску, залежно від моделі штабелера.

Колеса в штабелері використовують двох видів:

 • провідні чи кермові;
 • підвилочні або ролики.

Рульові колеса кріпляться за опорною конструкцією на поворотний кронштейн, що робить весь штабелер дуже маневреним. Залежно від якості поверхні, по якій витягу доведеться їздити, провідні колеса можуть бути з:

 • поліаміду;
 • поліуретану.

Підвилочні колеса виготовляються з тих самих матеріалів, що й ведучі. Вони менші в радіусі, але ширші за кермові. Це допомагає уникнути деформацій при граничних навантаженнях на штабелер. Також ролики є невеликим амортизатором для вантажних вил.

Група безпеки

За безпеку в ручному штабелері відповідає гальмівний механізм та захисна панель або сітка для оператора. Гальмівний механізм фіксує штабелер на місці. Це важливо при встановленні вантажу на вила. Захисна панель може запобігти травмуванню оператора у разі відльоту частинок вантажу на ходу, перекидання штабелера.

Починаючи першу експлуатацію штабелера ручного гідравлічного, уважно ознайомтеся з інструкцією. Вивчіть назву всіх деталей. Ознайомитись із послідовністю дій для безпечної та комфортної роботи. Насолоджуйтесь покупкою!

Обслуговування ручного штабелера

Штабелер ручний гідравлічний – нескладна складська техніка, яка не потребує тривалого навчання для її експлуатації. Але при цьому не варто нехтувати її своєчасним технічним обслуговуванням:

 1. Раз на місяць перевіряйте олію та регулювання ланцюга.
 2. Ретельно перевіряйте на зношеність колеса та гальмівну систему.
 3. Звертайте увагу на рівень змащування частин штабелера, що труться.
 4. Раз на півроку потрібно провести заміну в гідровузлі.

Компанія «ПРО СТОК» дає гарантію в 12 місяців на гідравлічні штабелери, куплені у нас.

Плюси покупки в «ПРО СТОК»

На сайті інтернет-магазину «ПРО СТОК» ви можете переглянути всі наявні у продажу моделі гідравлічного штабелера. Команда професіоналів нашої компанії кваліфіковано проконсультує вас у виборі штабелера та допоможе вам зробити правильний вибір! При оформленні покупки ви отримуєте:

 • якісний товар;
 • відмінний сервіс;
 • доступні ціни;
 • оперативну доставку Україною.

Купуйте штабелер ручний гідравлічний прямо зараз - зробіть роботу свого складу ефективніше! Скоротіть час обробки вантажів, збільшіть висоту їх зберігання, зменшіть навантаження на працівників.

▲  вгору