Ми в соцмережах
Штабелер гідравлічний "LEISTUNGLIFT" Німеччина

Штабелер гідравлічний, штабелер ручний, гідравлічний штабелер, виробництва Німеччина, ціна і умови поставки зі складу в Києві з доставкою по Україні

Штабелер гідравлічний 1 т на 1,6 м, модель SFH 1016
ціну уточнюйте
Найбільша висота підйому (мм) - 1600; максимально допустиме навантаження (кг) - 1000; колеса і ролики - поліуретан. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
Штабелер гідравлічний 1 т на 2,5 м, модель SFHD 1025
ціну уточнюйте
Найбільша висота підйому (мм) - 2500; максимально допустиме навантаження (кг) - 1000; колеса і ролики - поліуретан. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
Штабелер гідравлічний 1 т на 3 м, модель EFS 1030
ціну уточнюйте
Найбільша висота підйому (мм) - 3000; максимально допустиме навантаження (кг) - 1000; колеса і ролики - поліуретан. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
Штабелер гідравлічний 1,5 т на 1,6 м, модель SFH 1516
ціну уточнюйте
Найбільша висота підйому (мм) - 1600; максимально допустиме навантаження (кг) - 1500; колеса і ролики - поліуретан. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
Штабелер гідравлічний з розсувними вилами, 1,5 т на 1,6 м, модель SFH 1516
ціну уточнюйте
Найбільша висота підйому (мм) - 1600; максимально допустиме навантаження (кг) - 1500; колеса і ролики - поліуретан, вила - розсувні. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
Штабелер гідравлічний для бочок, 350 кг на 1,4 м, модель NBF 35
ціну уточнюйте
Найбільша висота підйому (мм) - 1400; максимально допустиме навантаження (кг) - 350; колеса і ролики - поліуретан, вила - розсувні. Виробник - Leistunglift (Німеччина)

Призначення і застосування

Штабелери гідравлічні "LEISTUNGLIFT" призначені для підйому і переміщення різних вантажів. Виробляються на підприємствах відомої німецької компанії, і широко використовуються в різних сферах діяльності. В Україні представником німецького виробника гідравлічної складської техніки є "ПРО-СТОК".

Особливості конструкції і асортимент

Штабелер ручний "LEISTUNGLIFT" представляє собою різновид гідравлічних візків, здатних піднімати вантаж на певну висоту.

Сюди слід додати підвищену витривалість техніки, високу швидкість підйому вил і їх опускання, захист від перевантаження. Все це досягається завдяки деяким конструкційним особливостям. В першу чергу це стосується вдосконаленого гідравлічного вузла, який має посилену конструкцію, оснащений запобіжним клапаном, і має оцинковане покриття.

По-друге, на деяких моделях встановлюються додаткові ролики на вилах, що дає можливість забезпечити безпеку і легкість переміщення вантажу при його транспортуванні на підйомах і схилах. У каталозі "ПРО-СТОК" гідравлічні штабелери німецького виробництва представлені різними моделями. Вони розрізняються за такими характеристиками:

  • Габаритні розміри;
  • Власна маса;
  • Висота підняття вил;
  • Вантажопідйомність.

Застосування

Основними сферами використання ручних візків і штабелерів гідравлічних є:

  • Торгівля;
  • Складські комплекси;
  • Транспортні компанії;
  • Виробничі цехи.

Вибрати й купити річний штабелер "LEISTUNGLIFT" в Києві допоможуть кваліфіковані консультанти нашої компанії. Тут же можна оформити їх доставку по Україні. Це зручно, вигідно і надійно.

▲  вгору