0

Ми в соцмережах
Штабелер гідравлічний "LEISTUNGLIFT" Німеччина

Штабелери LEISTUNGLIFT

ціна від 34900 грн. (з ПДВ)
Найбільша висота підйому (мм) - 1600; максимально допустиме навантаження (кг) - 1000; колеса і ролики - поліуретан. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
ціна від 41900 грн. (з ПДВ)
Найбільша висота підйому (мм) - 2500; максимально допустиме навантаження (кг) - 1000; колеса і ролики - поліуретан. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
ціна від 43900 грн. (з ПДВ)
Найбільша висота підйому (мм) - 3000; максимально допустиме навантаження (кг) - 1000; колеса і ролики - поліуретан. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
ціна від 36900 грн. (з ПДВ)
Найбільша висота підйому (мм) - 1600; максимально допустиме навантаження (кг) - 1500; колеса і ролики - поліуретан. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
ціна від 36900 грн. (з ПДВ)
Найбільша висота підйому (мм) - 1600; максимально допустиме навантаження (кг) - 1500; колеса і ролики - поліуретан, вила - розсувні. Виробник - Leistunglift (Німеччина)
ціна від 46900 грн. (з ПДВ)
Найбільша висота підйому (мм) - 1400; максимально допустиме навантаження (кг) - 350; колеса і ролики - поліуретан, вила - розсувні. Виробник - Leistunglift (Німеччина)

Призначення і застосування

Штабелери гідравлічні "LEISTUNGLIFT" призначені для підйому і переміщення різних вантажів. Виробляються на підприємствах відомої німецької компанії, і широко використовуються в різних сферах діяльності. В Україні представником німецького виробника гідравлічної складської техніки є "ПРО-СТОК".

Особливості конструкції і асортимент

Штабелер ручний "LEISTUNGLIFT" представляє собою різновид гідравлічних візків, здатних піднімати вантаж на певну висоту.

Сюди слід додати підвищену витривалість техніки, високу швидкість підйому вил і їх опускання, захист від перевантаження. Все це досягається завдяки деяким конструкційним особливостям. В першу чергу це стосується вдосконаленого гідравлічного вузла, який має посилену конструкцію, оснащений запобіжним клапаном, і має оцинковане покриття.

По-друге, на деяких моделях встановлюються додаткові ролики на вилах, що дає можливість забезпечити безпеку і легкість переміщення вантажу при його транспортуванні на підйомах і схилах. У каталозі "ПРО-СТОК" гідравлічні штабелери німецького виробництва представлені різними моделями. Вони розрізняються за такими характеристиками:

  • Габаритні розміри;
  • Власна маса;
  • Висота підняття вил;
  • Вантажопідйомність.

Застосування

Основними сферами використання ручних візків і штабелерів гідравлічних є:

  • Торгівля;
  • Складські комплекси;
  • Транспортні компанії;
  • Виробничі цехи.

Вибрати й купити річний штабелер "LEISTUNGLIFT" в Києві допоможуть кваліфіковані консультанти нашої компанії. Тут же можна оформити їх доставку по Україні. Це зручно, вигідно і надійно.

▲  вгору