0
Ми в соцмережах
Штабелери-основні види

Штабелери, призначення, види і особливості покупки в "ПРО-СТОК"

збільшити зображення Штабелери всіх видів і модифікацій купити в Києві з доставкою по Україні.

Штабелер   це окремий вид складської техніки, яка використовується для підйому на висоту до 3,5 метрів, і транспортування вантажів вагою до 2,5 тонн, розміщених на піддонах і інших типах тари з паллетной основою. Використання такого обладнання має ряд важливих переваг, а також дозволяє оптимізувати робочі процеси складського господарства, плюс спростити і прискорити завантаження / розвантаження продукції і подальше її розміщення на різних ярусах стелажів або установку один на інший (штабелювання). Компанія "ПРО-СТОК" є офіційним імпортером і реалізує штабелери різних модифікацій на найвигідніших умовах і з доставкою по Україні.

 Основні види обладнання

В каталозі підприємства складська техніка даної серії представлена ​​в трьох категоріях.

1) Штабелер ручний. Переміщення, а також підйом і опускання вантажу виконується вручну, за допомогою гідравлічного вузла.

2) Напівелектричний штабелер (електроштабелери). Відрізняється установкою електроприводу, завдяки якому виконується підйом-опускання вантажу, а переміщення в горизонтальній площині, виконується вручну.

3) Самохідний штабелер. Всі переміщення здійснюються за рахунок роботи електродвигуна, яким оснащений електроштабелери.

Кожен з цих видів має свої плюси і мінуси. Наприклад, штабелер гідравлічний зазвичай використовують на складах і торгових приміщеннях, з відносно невеликим і середнім товарообігом. Два інших, рентабельно використовувати на більш масштабних роботах. В основному це великі складські комплекси, логістичні центри, морські та річкові порти, вантажні термінали, супермаркети, торговельні центри і промислові підприємства.

▲  вгору