Ми в соцмережах

Купити шини суцільнолиті супереластик Continental для навантажувачів та спецтехніки, всі розміри в Києві з доставкою по Україні

Шини супереластик Continental SC 20 (SC20 Energy + і SC20 Mileage +)

Шини суцільнолиті супереластик Continental для навантажувачів в Києві (чорні і білі), всі розміри, з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини супереластик Continental SC 20 (SC20 Energy + і SC20 Mileage +)

Огляд шин SC 20
Покоління шин Continental SC 20 встановлюють нові найвищі стандарти в плані економії та екологічності.
Суцільнолиті шини супереластик Continental SC 20 особливо підходить для важких робіт, пов'язаних з невеликими швидкостями. Вони мають надзвичайну стабільність, відповідають високим стандартам безпеки та не вимагають технічного обслуговування. Ці суцільнолиті шини застосовують для навантажувачів, промислових тракторів і важких вантажних транспортерів в логістичних центрах, в авіа- та морських портах, в промисловому виробництві та на металургійних заводах, і загалом там, де економічність і високий вантажообіг мають першорядне значення.
Відмінні риси цієї інноваційної шини говорять самі за себе: більший пробіг, низький опір коченню (до 30% нижче, ніж у конкурентів, що є кращим показником своєму класі) і зниження викидів CO2 окуплять ваші інвестиції в багато разів.
Завдяки великому об'ємному протектору пробіг у SC20 до 20% більше, ніж у успішної попередниці шини SC15. Велика глибина протектора, приблизно на 10% більше ніж у SC15, покращує тягу. У даній моделі також оптимізований поперечний профіль, який не тільки підвищує комфорт для водія, але також збільшує стабільність і безпеку транспортного засобу при перевезення вантажів.
Дві кругові поздовжні канавки надають SC20 відмінну стійкість в поворотах, в той час як міцне центральне ребро і невеликі виступи протектора забезпечують, плавність ходу. Це дає ще більший запас ходу шини і чудову керованість.
Таким чином, Continental SC20 забезпечує більш тривалий термін служби, низькі енерговитрати, безпеку експлуатації, і зниження експлуатаційних витрат у цілому.
Ці спеціальні властивості роблять SC20 ідеальним рішенням для умов, де потрібно низьке споживання енергії, високий рівень комфорту і хороше зчеплення з дорожнім покриттям.
Поділяють SC20 для використання всередині приміщень (SC20 Energy +) і для використання на вулиці (SC20 Mileage +).

збільшити зображення Шини суцільнолиті супереластик Continental для навантажувачів в Києві (чорні і білі), всі розміри, з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини супереластик Continental SC 20 (SC20 Energy + і SC20 Mileage +)

Характеристики шин SC20 Energy +
Для транспортних засобів, що застосовуються всередині приміщень найбільш важливою вимогою є низький опір коченню і, отже, тривалий час роботи від батареї. Суцільнолиті шини супереластик SC20 Energy + забезпечують ідеальне рішення цієї проблеми. Крім того дизайн протектора у поєднанні з конструкцією шини, забезпечує чудову стійкість і відмінне зчеплення з дорогою. В результаті SC20 Energy + ідеально підходять для електричної техніки. Спеціальний склад гумової забезпечує дуже низьке енергоспоживання, а з ним і низькі експлуатаційні витрати - без зниження тяги і стабільності.
Дані шини оптимізовані для застосування всередині приміщень на електричних транспортних засобах.

збільшити зображення Шини суцільнолиті супереластик Continental для навантажувачів в Києві (чорні і білі), всі розміри, з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини супереластик Continental SC 20 (SC20 Energy + і SC20 Mileage +)

Характеристики шин SC20 Mileage+
Техніка, яка використовується на відкритому повітрі, часто стикається з більш жорсткими умовами, що впливає на пробіг і термін експлуатації. Нові шини SC20 Mileage + є останнім доповненням до лінійки шин SC20. Завдяки поліпшеним властивостями до стирання і надзвичайної міцності, дана модель показала відмінну стійкість до зношування. Сполуки сірки у складі дозволяють шині адаптуватися до місцевих умов - забрудненої поверхні, а також забезпечує стійкість до проколів і порізів. Ці якості забезпечують тривалий пробіг.

Шини супереластик Continental CSEasy SC20

Дані шини включають в себе всі характеристики шин моделі SC20, але мають додаткову перевагу - монтаж без використання преса, так звана система CSEasy.
Введення можливості інтеграції системи CSEasy в супереластичні шини SC20 робить заміну шини абсолютно простою і легкою. CSEasy - це перша система, що дозволяє встановлювати суцільнолиті шини за участю спеціально розробленого адаптера без використання преса, що значно спрощує заміну шин і скорочує час простою техніки.
Шини CSEasy SC20 з його конічним перехідником можуть бути легко змонтовані на будь посадковий діаметр, все що потрібно для цього, це обід типу Lemmerz, дві руки і динамометричний ключ. Спеціальний адаптер системи CSEasy може повторно використовуватися.
Крок 1. Оберніть адаптер CSEasy навколо ободу. Адаптер вставляється в канавку по колу. Для цього кроку інструменти не потрібні.
Крок 2. Встановіть шину CSEasy щільно на ободі за допомогою адаптера.
Шаг3. Вставити всі болти в необхідні отвори і закриття динамометричним ключем до необхідного рівня.
Шаг4. Процес монтажу завершено - і прес не потрібен!


Система CSEasy
Система CSEasy
Шаг 1
Шаг 1
Шаг 2
Шаг 2
Шаг 3
Шаг 3
Шаг 4
Шаг 4
Колесо в действии
Колесо в действии

Шини супереластичні CS20

Шини суцільнолиті супереластик Continental для навантажувачів в Києві (чорні і білі), всі розміри, з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини супереластичні CS20

Нова модель суцільнолитих шин супереластик CS20 відрізняється особливим інноваційним подвійним L-подібним дизайном протектора.
Техніка, оснащена новою гумою Continental CS20, дозволяє щодня економити енерговитрати. Закрита конструкція плечової зони мінімізує вібрацію, забезпечуючи тим самим максимально тиху і безперебійну роботу, яка покращує комфорт при їзді. Суцільні нитки корду каркаса допомагає витримувати більш високі бічні навантаження і забезпечує кращу стійкість у транспортуванні важких вантажів при виконанні маневрів і перестроюваннях.
Подвійний L-подібний протектор із закругленими контурами канавок служать для відмінного зчеплення і надають самоочищаються характеристики.
На додаток до чудових характеристик керованості, шина також забезпечує дуже низький опір коченню. CS20 встановлює нові стандарти комфорту під час їзди і низькі експлуатаційні витрати.

Шини гусматик супереластик Continental SC18

Шини суцільнолиті супереластик Continental для навантажувачів в Києві (чорні і білі), всі розміри, з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини гусматик супереластик Continental SC18

Суцільнолиті шини супереластик Continental SC18 ідеальні для використання на ґрунтовій поверхні і мають підвищену стійкість до порізів і пошкоджень. Дані шини SC18 встановлюють нові стандарти в області економії та навколишнього середовища, завдяки низькому опору коченню і низькому споживанню енергії. Спеціальний малюнок протектора надає шинам відмінне зчеплення. Крім того, високоеластичні гумові суміші шини забезпечують високий рівень комфорту під час їзди. Міцна конструкція з захищеною боковиною надає SC18 високу стійкість до порізів. Покупець отримує вигоду за рахунок менших простоїв техніки, завдяки тривалому терміну служби шини і великому пробігу.
Виробництво еластичних шин SC18 засноване на інноваційній тришарової технології. Внутрішній шар складається з пружного високоеластичного термостійкого шару для відведення тепла і зниження опору коченню, що гарантує комфортабельну їзду. Додаткова жорстка гумова основа допомагає підтримувати загальну структурну цілісність шини. Склад протектора на бортах забезпечує кращий контакт з поверхнею і забезпечує рівномірний розподіл тиску між шиною і ободом. В цілому, ця тришарова технологія в поєднанні з зносостійким складом протектора і міцною конструкцією боковини забезпечує тривалий термін експлуатації.
Супереластична шина Continental SC18 доступна в немаркому варіанті (Clean), яка анітрохи не поступається стандартній «чорній» шині з точки зору продуктивності.
Також дана шина доступна з технологією швидкого монтажу CSEasy.

Шини суцільнолиті супереластик Continental SH12

Шини суцільнолиті супереластик Continental для навантажувачів в Києві (чорні і білі), всі розміри, з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини суцільнолиті супереластик Continental SH12

Еластична шина Continental SH12 має гладкий малюнок протектора і жорстку плечову зону, що робить її ідеальною для використання на сухих і рівних поверхнях.
Гладкий профіль SH12 забезпечує максимальний комфорт водіння з мінімальними вібраціями. Гладкий протектор також гарантує максимальну стійкість до відколів і відривів гуми.
Крім того, дані шини забезпечують надзвичайно високий рівень зчеплення на сухій дорозі, за рахунок найбільш повного контакту дорожнього покриття з поверхнею шини. Закрита плечова зона мінімізує ризик пошкодження кромки протектора. Крім того, ця суцільнолита супереластична шина має тривалий термін експлуатації, завдяки низькому опору коченню і високій продуктивності.
Continental SH12 ідеально підходить для умов з вимогами низького споживання енергії, високого рівня комфорту і захисту від пошкоджень кромки протектора.
SH12 доступні у визначених розмірах, а також в немазкому варіанті (Clean, non-marking).

Шини суцільнолиті супереластик Continental SC11

Шини суцільнолиті супереластик Continental для навантажувачів в Києві (чорні і білі), всі розміри, з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини суцільнолиті супереластик Continental SC11

SC11 Continental поєднує в собі надійну конструкцію і їздові якості. Рівний суцільнолитий протектор і кругові ребра, забезпечують плавну їзду і відмінні характеристики керування. Поєднання міцної конструкції і низького опору коченню, робить SC11 ідеальною шиною для багатьох промислових транспортних засобів та трейлерів.
Шини цельнолітеи SC11 доступні у визначених розмірах, а також в немазкому варіанті (Clean, non-marking).
Особливості:
- супереластична гумова суміш;
- канавки в районі боковин;
- тришарова конструкція з внутрішнім амортизуючим шаром;
- високоміцні плетені нитки корду в основі;
Переваги для клієнтів:
- гарне відведення тепла, знижена витрата палива, плавність ходу;
- захист від стирання, порізів, розривів внутрішнього шару;
- додаткова амортизація для водіїв та обладнання;
- служать в два рази довше ніж аналогічні шини конкурентів.

Шини супереластичні Continental SC10, SC15, and MIL

Шини SC10, SC15 і MIL доповнюють асортимент суцільнолитих шин супереластик від Continental.
Еластична суцільнолита шина SC10 є універсальною і використовується в стандартних умовах експлуатації. Оптимальний малюнок протектора шини забезпечує відмінне зчеплення з дорогою, а його компактні виступи забезпечують високий рівень комфорту їзди. Шина також генерує мінімальний рівень тепла та має низький опір коченню, що призводить до зменшення споживання енергії, що особливо важливо для електричних транспортних засобів.
Супереластична суцільнолита шина SC15 Continental, з її великою глибиною протектора, забезпечує тривалий термін служби у вкрай складних умовах. Тому SC15 допомагає звести до мінімуму експлуатаційні витрати, а також забезпечує постійну стабільність і комфорт.
Шини Continental MIL спеціально розроблені для малих тракторів, причепів і трейлерів і складаються з двошаровою конструкції (основи і протектора).
Всі представлені шини доступні в окремих розмірах. Немазкі версії цих шин не залишають слідів на світлих поверхнях.


Continental SC10

Continental SC10
Continental SC15

Continental SC15
Continental MIL

Continental MIL

Шини супереластичні Trailer

Шини суцільнолиті супереластик Continental для навантажувачів в Києві (чорні і білі), всі розміри, з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини супереластичні Trailer

Continental Trailer - це суцільнолиті шини для кращої керованості. Суцільнолита конструкція усуває необхідність підкачки шин, а спеціальний дизайн поверхні шини запобігає пилоподібний знос, що зменшує вібрації. Шини Continental TerminalTrailer спеціально створені для важких умов з високим ризиком ушкоджень і встановлює новий стандарт з точки зору економії та екологічної сумісності.
Суцільнолиті шини означають не просто твердий матеріал, це означає поєднання різних сумішей гуми з дуже специфічними властивостями, що відрізняє Continental від шин інших виробників. В результаті, шини для трейлерів і причепів є надзвичайно стабільними, стійкими до проколів, не вимагають обслуговування і тому надзвичайно економічні.
Велика вантажопідйомність, мінімальні вібрації, низький опір коченню, довгий термін служби є основними достоїнствами суцільнолитих супереластичних шин для причепів.
Переваги суцільнолитих шин для причепів Continental Trailer
-проколобезпечні;
- не вимагають обслуговування;
- слугуватимуть в два рази довше, ніж звичайні пневматичні шини;
- менший опір коченню;
- менші сумарні витрати.

▲  вгору