Ми в соцмережах
Пневматичні діагональні шини

Купити діагональні пневматичні шини для навантажувачів та іншої спецтехніки в Києві з доставкою по Україні

Шини Continental IC 40 Extra Deep

Каталог пневматичних діагональних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в  «PRO-STOCK». Шини Continental IC 40 Extra Deep

Володіє глибоким протектором, який найкраще демонструє свою максимальну економічну ефективність у важких виснажливих умовах.
Завдяки особливим характеристикам цієї шини - жорсткої боковині і широким протектором - IC40 пропонує особливу стійкість боковини.
Крім того, IC40 має надзвичайно високу зносостійкість. Великий запас міцності, і тверді боковини забезпечують підвищений виробничий пробіг і стійкість до пошкоджень. У той же час, прямокутний контур IC40 забезпечує чудовий комфорт експлуатації. IC40 Extra Deep володіють високим рівнем стійкості до пошкоджень, хороше зчеплення з дорожнім покриттям, курсовою стійкістю, що робить його ідеальним рішенням для важких умов експлуатації.

Шини Continental IC 10 / IC 12

Каталог пневматичних діагональних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в  «PRO-STOCK». Шини Continental IC 10 / IC 12

Continental IC10 і IC12 - є універсальною діагональної шиною для будь-яких позицій і для експлуатації на всіх типах місцевості.
Відмінні демпфуючі властивості шин IC10/12 забезпечують неперевершений комфорт від їзди, в той час як міцна конструкція шини забезпечує захист від протектора проколів. Варто відзначити, що шини IC10/12 нечутливі до температури і володіють відмінною курсовою стійкістю, гарним зчепленням з дорогою і низьким опір коченню. Перевагою для клієнта також є низька ціна при високій якості.

Шини Continental IC30, IC35 і IC36

збільшити зображення Каталог пневматичних діагональних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в  «PRO-STOCK». Шини Continental IC30, IC35 і IC36

Шини Continental IC30 спеціально розроблені для використання на ґрунтових поверхнях. Continental IC30 - шина виробляється з зносостійкої гуми, яка гарантує тривалий пробіг. Відкрита конструкція профілю забезпечує відмінне зчеплення і самоочищення від сторонніх тіл. Дана пневматична шина доступна в розмірах 23x9-10 (225 / 75-10) і 27x10-12 (250 / 75-12).
Шини IC35 і IC36 - є спеціальними шинами для причепів і трейлерів.
Шини Continental IC35 володіють протектором, який забезпечує високий рівень безпеки, відмінне зчеплення і курсову стійкість. Шина IC35 доступна в розмірі розмір 3.00-4.
Шини Continental IC36 забезпечує високий рівень безпеки, відмінне зчеплення з дорожнім покриттям і стабільність. IC36 доступний в розмірах 15x4-8.

▲  вгору