Ми в соцмережах
Пневматичні радіальні шини

Купити радіальні пневматичні шини для навантажувачів та іншої спецтехніки в Києві з доставкою по Україні

Ефективні шини ContiRT20 Performance - новий стандарт потужності і надійності

Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». Ефективні шини ContiRT20 Performance - новий стандарт потужності і надійності

Огляд шин ContiRT20 Performance
Continental ContiRT20 - продуктивна, пневматична радіальна шина, є наступником моделі IC80 і ConRad HT, створена для навантажувачів, бокових навантажувачів та іншої промислової вантажної техніки.
Завдяки своєму малюнку протектора, нова шина може переміщати дуже важкі вантажі зі швидкістю до 40 км на годину.
Це радіальна шина з відкритою конструкцією плечової зони. Вона забезпечує хороше зчеплення навіть на мокрому покритті, у тому числі на пандусах і рампах. Крім того, незалежні блоки протектора сприяють відмінній маневреності навіть при поворотах на місці. Завдяки стійкому до стирання протектору з особливо глибоким малюнком і максимальним об'ємом гуми в ньому, шина має видатну ходимість. Ця шина буде ідеальним вибором, коли вирішальне значення має поєднання чудової маневреності та стійкості транспортного засобу.

збільшити зображення Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». Ефективні шини ContiRT20 Performance - новий стандарт потужності і надійності

Проектувальники шин Continental кинули виклик межам розвитку радіальних шин з новою ContiRT20. За багатьма критеріями ефективності ця шина відповідає більш високим вимогам, ніж вироблені ConRad HT і ConRad. При однаковій глибині протектора в аналогічних розмірах, у нової шини ContiRT20 до 30% більше термін експлуатації. Хороші тягові характеристики ContiRT20 Performance є очевидними з дизайну малюнка протектора. Шина також забезпечує більш рівномірний знос і кращу стійкість.
Глибина протектора збільшена до максимуму, для забезпечення максимально можливого терміну служби, навіть у важких умовах. Дизайн малюнка протектора, з широкими канавками гарантує надійне зчеплення в будь-який час на гладких поверхнях і ґрунтових дорогах. Опір коченню істотно скоротилася, щоб забезпечити низькі енерговитрати без шкоди для комфортної їзди. ContiRT20 має високі запаси продуктивності, які роблять їх дуже надійним шинами.
Шини ContiRT20 рекомендовані для важких умов експлуатації: в деревообробній, сталеварної промисловості, на цементних заводах, на суднобудівних верфях, логістичних центрах, в аеропортах і морських портах як всередині, так і поза приміщеннями.
Короткі характеристики шини Continental ContiRT20
Збільшений термін служби:
- екстра глибока глибина протектора;
- зниження енерговитрат і викидів CO2 за рахунок низького опору коченню;
- низький рівень стиранням протектора, стійкість до пошкоджень внаслідок порізів і розривів.
Максимальна бічна стійкість в поворотах:
- широка конструкція брекера шини, борти посилені сталевим кордом;
- жорсткі боковини;
- максимально можлива ширина протектора шини для відмінного зчеплення з дорожнім покриттям.
Комфорт та відмінних хід на м'яких і нерівних поверхнях:
- рифлені блоки протектора для складних умов експлуатації;
- канавки протектора, розташовані під різними кутами;
- краще зчеплення з дорогою завдяки радіальної конструкції;
- більш тривалий термін служби: висока ходимість, надійність і захист від агресивних впливів при екстремальних умовах експлуатації;
- максимально можлива стійкість до кутового зсуву: безпека при вантажно-розвантажувальних роботах і перевезенні важких і крихких вантажів;
- цілорічна ефективна робота в складних дорожніх умовах;
- чудовий комфорт і керованість: комфорт при русі і знижений рівень вібрації для підвищення задоволення від водіння і захисту крихких вантажів;
- опір агресивним впливам: підвищена надійність завдяки особливій конструкції;
- висока продуктивність і низькі експлуатаційні витрати в суворих умовах експлуатації.

ContiRV20 Velocity і ContiRV20 Industrial- промислова міцність і швидкість

Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». ContiRV20 Velocity і ContiRV20 Industrial- промислова міцність і швидкість

Огляд шин ContiRV20
ContiRV20 була розроблена Continental для промислового високошвидкісного застосування на тривалих відстанях в наземному транспорті з обслуговування аеропортів. Ця шина ідеально підходить для тягачів і підмітальних машин, де комфорт, великий пробіг і гальмування на мокрій дорозі мають вирішальне значення. ContiRV20 є спеціалізованими шинами, що володіють унікальними характеристиками, а саме: низькі енерговитрати, хороше зчеплення на мокрій дорозі, плавність ходу, рівномірний знос.
Низькі енерговитрати:
Гумові суміші ContiRV20 оптимізовані для низького опору коченню. Радіальна конструкція шини забезпечує максимальну ефективність у передачі рушійної сили. Для покупця це означає низьке споживання енергії, що в свою чергу допоможе скоротити витрати (різниця в опорі коченню на 10% може скоротити витрати приблизно на 3%). Це також означає відмінну паливну економічність, оптимальний час автономної роботи в електричних транспортних засобах, а також зниження викидів CO2.

Зчеплення на мокрому покритті
Молекулярний склад протектора шин ContiRV20 пристосовується до структури поверхні дорожнього покриття. Ребристий профіль протектора гарантує, що шина має постійний контакт із землею. Навіть в умовах підвищеної вологості, ContiRV20 забезпечує видатну зчеплення і тягу. Це означає, короткий гальмівний шлях на слизькій або похилій поверхні, що в свою чергу підвищує безпеку водія і вантажу.
Комфорт під час їзди і рівномірний знос
Радіальна конструкція забезпечує оптимальний комфорт. Ребристий малюнок протектора ContiRV20 забезпечує рівний контакт з дорогою. Закрита плечова зона шини дозволяє уникнути розриву, а посилена боковина захищає від пошкоджень. Ця особливість забезпечує відмінні їздові якості завдяки зниженню вібрацій. Це також означає, відмінну керованість автомобіля і захист тендітних товарів. Крім того, закрита плечова зона шин ContiRV20 збільшує пробіг шин завдяки зведенню до мінімуму нерівномірного зносу.

збільшити зображення Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». ContiRV20 Velocity і ContiRV20 Industrial- промислова міцність і швидкість

Особливості ContiRV20 Velocity
ContiRV20 є першими пневматичними промисловими шинами, що поєднують у характеристики, що дозволяють техніці виконувати роботу максимально ефективно: довговічність, придатність для високих і середніх швидкостей, комфорт для водія.
Міцність:
- закрита плечова зона дозволяє уникнути розриву протектора;
- посилена боковина захищає від пошкоджень.
Швидкість:
- відмінно збалансована глибина протектора зводить до мінімуму накопичення тепла і дозволять збільшити термін служби;
- склад гумової суміші протектора збалансований для забезпечення мінімального опору коченню при збереженні максимального зчеплення на дорожньою поверхнею.
Комфорт:
- ребристий протектор спроектований для зменшення вібрацій;
- радіальний каркас збільшує комфорту.
Завдяки спеціальним складом та спеціальної (зменшеній) глибині протектора, ContiRV20 Velocity забезпечує максимальну продуктивність: міцність, швидкість, і комфорт. Ці якості роблять ці шини ідеальним для застосування в аеропортах (для наземного обслуговування) і автомобільної промисловості. ContiRV20 Velocit також дуже популярні в складської та логістики, а також для внутрішньозаводського транспортування і чищення вулиць.

Особливості ContiRV20 Industrial
Сontinental пропонує ContiRV20 Industrial для важких умовах експлуатації. Ці шини забезпечують найвищий рівень комфорту і плавність ходу, а також рівномірний знос. Ці шини також мають ребристу конструкцію протектора для мінімізації вібрації і радіальний каркас для максимального комфорту. Крім того, ContiRV20 зроблені зі спеціальної гумової суміші стійкої до порізів, що робить їх ідеальним для роботи на важких навантажувачів, використовуваних в суворих умовах.
Короткі характеристики шини ContiRV20 Velocity і ContiRV20 Industrial
Зниження енергоспоживання:
- зниження енергоспоживання та викидів CO2 забезпечується застосуванням гумової суміші з низьким опором коченню;
- краще зчеплення з дорогою завдяки радіальної конструкції.
Чудове зчеплення і тяга на мокрій дорозі:
- особливий молекулярний склад гуми протектора гарантує оптимальне зчеплення з дорогою;
- рифлений профіль протектора для безперервного зчеплення з дорогою.
Комфорт при русі і рівномірний знос:
- радіальна конструкція шини забезпечує оптимальні демпфуючі характеристики;
- рифлений протектор для м'якого контакту з дорогою;
- закрита плечова зона для запобігання руйнування і пилоподібного зносу.

Шини Continental IC 70 - універсальність використання

Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини Continental IC 70 - універсальність використання

Огляд шин Continental IC 70
Універсальна індустріальна шина призначена для установки на будь-яке колесо в класі 8-дюймових шин.
Шини Continental IC70 є універсальними промисловими шинами для всіх колісних позиціях в малих 8 "розмірах. Ця шина призначена для високих і середніх швидкостей для роботи на тривалих відстанях.
Шини IC70 має стандартну глибину протектора і рівномірний розподіл тиску на дорожнє покриття. Відмінні збалансовані амортизуючи властивості є особливо важливими водіям для забезпечення комфортної їзди. IC70 також виділяє менше тепла, має низький знос і забезпечує хороше зчеплення. Спеціальна гумова суміш знижує опір коченню до 60%, що дозволяє економити енерговитрати і, в свою чергу, гроші. Проколостійкий брекер зі сталевим кордом забезпечує довговічність, курсову стійкість і рівномірний знос. Конструкція брекера забезпечує більш високі швидкості на більш тривалі відстані.

збільшити зображення Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини Continental IC 70 - універсальність використання

Особливості шин Continental IC 70
- низька глибина протектора;
- гарні і збалансовані амортизуючи властивості;
- рівномірний розподіл тиску на дорожнє покриття;
- до 60% менше опір коченню;
- протектор і бічні стінки, які працюють незалежно один від одного;
- великі боковини що гнуться;
- безкамерні кільце ущільнювача (TSR) з вбудованим клапаном;
- під глибоким протектором брекер зі сталевим кордом стійкий до проколів.
Переваги для клієнтів
- менше теплоутворення;
- відмінний комфорт при їзді;
- гарне зчеплення з дорожнім покриттям;
- за рахунок низького опору коченню дозволяє до 10% знизити витрату палива;
- краща курсова стійкість, рівномірний знос;
- плавність ходу для оператора і для деталей транспортних засобів;
- експлуатується приблизно в 3 рази довше, ніж більшість діагональних шин;
- дозволяє монтувати безкамерні шини на стандартні колісні диски без використання камери.

Continental ConRad HT / HT 1 - міцність для тривалої експлуатації

Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». Continental ConRad HT / HT 1 - міцність для тривалої експлуатації

Огляд шин Continental ConRadHT / HT1
Шина Continental ConRadHT / HT1 з ексклюзивним асиметричним половинчастим малюнком протектора ідеально підходить для здвоєних коліс, що робить її ідеальним рішенням для відстеження зносу на обладнанні що інтенсивно застосовується в будівельній промисловості.
Крім того, низький опір коченню означає, що шини ConRadHT1 виділяють менше тепла, ніж їх аналоги. Шина також допоможе вам заощадити паливо (до 10% менше споживання), так як опір коченню знижується до 60%. Крім того, термін експлуатації у Continental ConRadHT1 набагато довше ніж у інших аналогічних шин, що допоможе скоротити витрати в довгостроковій перспективі. Рекомендуються для установки на вантажні автомобілі та самоскиди.
Особливості шин ConRad HT / HT 1:
- міцна плечова зона;
- спеціальний асиметричний половинчастий малюнок протектора;
- висока глибина протектора;
- міцні сталеві нитки брекера;
- до 60% менше опір коченню;
- незалежні один від одного протектор і бічні стінки;
- великі боковини що гнуться;
- наявність безкамерного кільця ущільнювача (TSR) з вбудованим клапаном;
- промислова радіальна конструкція.

збільшити зображення Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». Continental ConRad HT / HT 1 - міцність для тривалої експлуатації

Переваги для клієнтів:
- висока стійкість до порізів і пошкоджень протектора;
- тривалий період експлуатації;
- хороше відведення тепла допомагає знизити до 10% витрата палива;
- краща курсова стійкість, самоочищення канавок протектора;
- плавність ходу;
- є можливість монтувати безкамерний варіант шин на стандартний колісний диск за допомогою кільця ущільнювача (TSR) без застосування камери;
- експлуатується в 3 рази довше, ніж аналогічні діагональні шини.

Continental IC 80 Extra Deep - особлива стійкість до пошкоджень

Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». Continental IC 80 Extra Deep - особлива стійкість до пошкоджень

Огляд шин Continental IC 80 Extra Deep:
Шини IC 80 Extra Deep мають виняткову стійкістю до пошкоджень, посиленим каркасом, армованої конструкцією, і призначені для експлуатації в найважчих умовах. Експлуатація зі швидкістю 40 км/год, глибокий протектор і зносостійкий склад гуми забезпечує чудові показники продуктивності і пробігу. У теж час низький опір коченню забезпечує ефективність використання палива. Суцільне центральне ребро поліпшує стабільність і керованість, а також усуває вібрацію для більш комфортної їзди.
Екстра стійкість до пошкоджень робить дану шину ідеальною для використання у важких умовах на ґрунтовому покритті.
Особливості шин Continental IC 80 Extra Deep:
- виключно високий період експлуатації;
- низький опір коченню;
- глибокий протектор;
- зносостійкий протектор;
- посилений каркас;
- суцільне центральне ребро;
- хороше зчеплення;
- підвищений комфорт при їзді.

Шини Continental TerminalTractor - для термінальних тягачів

Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини Continental TerminalTractor - для термінальних тягачів

Портові транспортні термінальні тягачі мають найбільший пробіг. Умови експлуатації шин в таких умовах характеризуються частими прискорення і гальмування, перестроюваннями. Нерівна абразивна поверхня, вибоїни, горби, чужорідні предмети призводять до швидкого зносу і є причинами можливих пошкоджень шин для термінальних тягачів. Тому не дивно, що не всі шини можуть експлуатуватися в такому ритмі і в таких умовах.
Шина Continental TerminalTractor - це універсальна шина. Радіальна структура з закритою плечовою зоною і геометрія протектора, що добре зарекомендувала себе, може використовуватися на будь якій осі термінального тягача.

збільшити зображення Каталог пневматичних радіальних шин для навантажувачів та спецтехніки, ціна – купити в «PRO-STOCK». Шини Continental TerminalTractor - для термінальних тягачів

Шини Continental TerminalTractor переважно використовувати для роботи на більш новому дорожньому покритті. Використання даної шини дозволяє знизити витрату палива, покращує зчеплення і силу тяги на мокрому покритті, забезпечує комфорт при русі і рівномірність зносу при розумній ціні за шину.

▲  вгору