0

Ми в соцмережах
Шини для навантажувачів

Купити шини для навантажувачів та спецтехніки в Києві з доставкою по Україні

Шини суцільнолиті для навантажувачів в Києві (чорні і білі) з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK»
Шини суцільнолиті
LIFTER SDS
YARDMASTER SDS
Шини пневматичні для навантажувачів в Києві (радіальні і діагональні) з доставкою по Україні, ціна – купити в «PRO-STOCK»
Шини пневматичні
YARDMASTER ULTRA
Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK».

Шини для навантажувачів - загальна інформація

Навантажувачі є одним з найбільш поширених і затребуваних видів спеціалізованої техніки, що дозволяють значно збільшити продуктивність праці та ефективність операцій. Дана техніка застосовується практично у всіх сферах діяльності: виробництві, торгівлі, будівництві, надання послуг та ін. Навантажувачі, як правило, піддаються високим навантаженням і інтенсивним умовам експлуатації, тому, для уникнення вимушених простоїв, завданням кожного власника є забезпечення справного технічного стану й вчасне обслуговування техніки, для того що б уникнути вимушених простоїв.
Основним призначенням шини для навантажувача є зменшення витрат енергії при переміщенні вантажу по поверхні й амортизація ударів, переданих від дорожнього покриття до підвіски і мостам техніки. Від вибору шин залежать такі параметри техніки як: витрата палива, маневреність, прохідність, керованість, безпека експлуатації та витрати на обслуговування. Тому підходити до вибору шин на навантажувач необхідно усвідомлено.
У списку затребуваних витратних матеріалів і запчастин для навантажувачів - шини займають не останнє місце. Шини для навантажувачів є важливим елементом в роботі техніки, оскільки саме вони беруть на себе всю вагу важкої машини і вантажу, і зобов'язані працювати в різних умовах експлуатації. Висока міцність, надійність, прохідність, максимальне зчеплення з поверхнею - це відмінні риси запасних частин для навантажувачів від компанії «ПРО-СТОК».
У нашій компанії, Ви завжди зможете купити шини для навантажувачів, колісні диски або колесо для навантажувачів в зборі від провідних світових виробників за прийнятними цінами. Також наша компанія, надає ряд послуг - шиномонтаж і запресовування шин для навантажувачів. Робота з компанією «ПРО-СТОК» дозволяє нашим клієнтам витрачати мінімум часу на підбір необхідної продукції. Комплексність послуг, а саме наявність складського запасу шин і колісних дисків для навантажувачів, прямі поставки, довгострокова гарантія на продукцію, лояльність до кожного клієнта, тривалий досвід роботи на ринку, дозволяє нашій компанії бути надійними довгостроковими партерами для Вас! Довіряйте Вашу складську техніку професіоналам.

Шини для навантажувачів - види

збільшити зображення Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK». Шини для навантажувачів - види

Отже, як вибрати шини для навантажувача? Для початку, не заважає відкрити інструкцію з експлуатації, де виробник вказує які види шин і розмір можна встановити на ваш навантажувач. У разі, якщо інструкції, з якихось причин немає в наявності, то варто з'ясувати в яких умовах експлуатується техніка, а саме: <> - необхідна вантажопідйомність;
- довкілля;
- тип дорожнього покриття;
- необхідна швидкість пересування;
- погодні умови;
- інтенсивність роботи;
- твимоги санітарно-гігієнічних норм.
З'ясувавши ці моменти, можна безпосередньо приступити до вибору шин для навантажувачів.

Асортимент шин для навантажувачів "GALAXY" в "ПРО-СТОК" представлений такими видами:
- пневматичні;
- суцільнолиті.
Відмінні риси різновидів шин для навантажувачів розглянуті в відеоогляді.

Пневматичні шини до навантажувачів

збільшити зображення Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK». Пневматичні шини до навантажувачів

Пневматичні шини на навантажувач являють собою звичайні стандартні шини накачані повітрям, відрізняються жорстким глибоким малюнком протектором і універсальністю використання. Такі шини забезпечують найбільш м'який хід навантажувача за рахунок хорошої амортизації нерівного дорожнього покриття, що внаслідок береже підвіску і мости навантажувача. Незаперечною перевагою, є низька ціна. Ресурс роботи комплекту пневматичних шин, в різних умовах експлуатації, становить близько 1-2 тис. годин. Пневматичні шини відмінно зарекомендували себе дорожньому покритті поганої якості. До недоліків пневматичних шин для навантажувачів, відносять необхідність технічного обслуговування (періодична перевірка тиску і підкачка шин), а також ймовірність проколу.

За типом конструкції пневматичні шини для навантажувачів ділять на два види: діагональні і радіальні.
При виробництві, нитки корду в діагональних шинах укладаються під кутом (по діагоналі) до обода. Сусідні шари корду перетинаються, тому як шар ниток обернено спрямований попередньому шару. Діагональні шини для навантажувачів відрізняються більш міцними боковинами, що дозволяє протистояти боковим ударам та порізам при експлуатації техніки, а також добре демпфують ударні навантаження. Додатковою перевагою є ціна, діагональні шини в середньому на 35% дешевше, ніж радіальні шини аналогічного класу. Використання діагональних шин на навантажувачах є найбільш поширеним. Діагональні шини виробляють в безкамерному виконанні.
При виробництві радіальних шин, застосовується технологія укладання ниток корду перпендикулярно руху. Така шина краще тримає зчеплення з дорожнім покриттям і забезпечує кращу бокову стійкість в поворотах, ніж діагональної конструкції. Радіальні шини виготовляють як в камерному виконанні, так і безкамерному. Дані шини доцільно використовувати на хороших асфальтних дорогах і при досить високих швидкісних режимах роботи техніки.


Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK», фото 1

Відео та огляд шин для навантажувачів "GALAXY"

Головна перевага безкамерної шини це повільне зниження тиску при проколі, повітря виходить тільки лише з місця проколу. Приміром, в камерній шині, в разі проколу тиск втрачається практично моментально, так як повітря виходить з вентиля. Додатковою перевагою безкамерної шини є менша вага, що знижує вплив навантаження на підвіску вантажної техніки.


Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK», фото 1

Суцільнолиті шини супереластик для навантажувачів

збільшити зображення Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK». Суцільнолиті шини супереластик для навантажувачів

Шини суцільнолиті «супереластик» для навантажувачів (Super Elastic суцільнолиті шини, шини гусматик, масивні шини) виробляють із сучасних еластичних матеріалів, виготовлених на основі каучуку, що надає шинам зносостійкість, стійкість до агресивних середовищ і довговічність.
Конструкція суцільнолитих шин для навантажувачів являє собою кілька шарів. Зовнішній шар - протектор, служить для формування оптимальної плями контакту шини з дорожнім покриттям, а також для захисту внутрішньої частини шини від проколів і пошкоджень, високий вміст каучуку забезпечує стійкість до абразивних покриттях і агресивних середовищ. Середній шар (проміжний) служить для відведення тепла при роботі колеса і демпфірування нерівностей дорожнього покриття. Внутрішній шар утворений сталевим кордом і служить для фіксації шини на ободі колеса.
Суцільнолиті шини гусматік виробляють як в стандартному чорному виконанні, так і «Non-Marking», що не залишають слідів
Шини суцільнолиті супереластик мають цілу низку переваг. На відміну від пневматичних шин, суцільнолиті шини більш стійкі, внаслідок відсутності дисбалансу повітря в покришці, що виключає перекидання техніки через перевезення вантажу з високим центром тяжіння. Також шини гусматик для навантажувачів не потребують технічного обслуговування, вони малошумні і практично не відшаровуються. Однак, головною перевагою даних шин є безпечність від проколів і стійкість до порізів. Термін служби суцільнолитих шин для навантажувачів надзвичайно великий, це роки експлуатації, майже до повного зносу, а в обслуговування немає необхідності. Слід зазначити, що суцільнолиті шини супереластик повністю взаємозамінні з пневматичними шинами і мають аналогічні параметри: габаритні розміри, колісні диски, вантажопідйомність, малюнок протектора. Монтаж здійснюється спеціальним пресом.
До недоліків суцільнолитих шин можна віднести низькі амортизаційні властивості та більш високу вартість у порівнянні з пневматичними. Тому найбільш ефективно використовувати такі шини в приміщення з хорошими рівними підлогами або в умовах, коли ймовірність проколу пневматичної шини висока.

Суцільнолиті бандажні шини для навантажувачів

збільшити зображення Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK». Суцільнолиті бандажні шини для навантажувачів

Бандажні шини для навантажувачів - це спеціалізовані суцільнолиті шини, призначені для роботи в складних умовах з високими навантаженнями. Являють собою монолітний гумовий шар, навареними на залізний бандаж (обід), який в свою чергу пресується на сталевий диск. Завдяки високим показникам вантажопідйомності при малих розмірах, високої стійкості і маневреності, бандажні шини знайшли застосування в перевантажувальних роботах на спеціалізованих великовагових терміналах, портах, інтермодальних терміналах, накопичувальних майданчиках, складах.
Бандажні шини встановлюють на спеціалізовану техніку (висотні штабелери, річтраки, навантажувачі, портові ролл-трейлери) для роботи в специфічних умовах портів, в трюмах кораблів, залізничних вагонах, пакгаузах, верфях, на металообробних виробництвах, або для висотного штабелювання. Дані шини відрізняються високим терміном служби, надійністю і стійкістю до механічних пошкоджень. До недоліків бандажних шин, можна віднести більш високу ціну, порівняно з суцільнолитими шинами супереластик. Також необхідно відзначити, що через тонкий амортизуючий шар, ці шини практично не демпфують нерівності дорожнього покриття, тому підлога повинна бути рівною.

Шини для навантажувачів - склад гумової суміші

збільшити зображення Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK». Шини для навантажувачів - склад гумової суміші

За складом гумової суміші шини для навантажувачів поділяють на:
- стандартні (сажові чорні шини);
- ті, що не залишають слідів (немазкі, немаркі, «білі шини»).
Шини для навантажувачів випускають як стандартного чорного кольору, так і немаркі шини «Non-Marking». Немаркі шини не залишають слідів на покритті підлоги, їх широко використовують на підприємствах харчової та фармацевтичної промисловості, де вимоги до санітарно-гігієнічних умов високі. Шини, що не залишають слідів, доступні в пневматичних, суцільнолитих і в бандажних видах. Кольори цих шин можуть відрізнятися від виробника до виробника, але більшість з них або білий або сірий.
У чому відмінність між шинами для навантажувачів що не залишають слідів і стандартні чорними шинами? Більшість промислових шин чорні, це пов'язано з тим що в процесі виробництва шин в суміш натурального каучуку додають сажу. Сажа робить гуму більш стійкою до зносу, до перегрівання, до впливу УФ-випромінювання. Гума, яка не залишає слідів, містить у своєму складі діоксид кремнію або крейду для запобігання зносу, а додавання анти-оксидантів в гумову суміш захищає від впливу УФ-випромінювання.

збільшити зображення Купити шини для навантажувачів в Києві (пневматичні, суцільнолиті супереластик, бандажні) з доставкою по Україні, ціна – компанія «PRO-STOCK». Шини для навантажувачів - склад гумової суміші

Основні переваги немарких (немазких) шин:
- не залишають слідів на підлозі;
- знижує потреби в прибиранні (чищенні) покриття підлоги;
- експлуатаційні характеристики аналогічні стандартним чорним шинам, а саме: також добре забезпечують зчеплення з дорожнім покриттям, володіють низьким опором коченню, добре відводять тепло, забезпечують необхідну вантажопідйомність і довговічність.
До недоліків немазких шин можна віднести:
- більш висока ціна, за порівнянні зі стандартними сажовими шинами аналогічного класу;
- через відсутність сажі в складі, спостерігається більш високий знос приблизно на 25%, в порівнянні з чорними шинами;
- не залишають відмітин на підлозі, але можуть створювати пил;
- шини, що не залишають сліди не мають антистатичні властивості, тому при роботі з легкозаймистими або вибухонебезпечними матеріалами, обладнання повинно бути заземлено.

Шини для навантажувачів - маркування та позначення

Для того що б шини для навантажувачів ходили довго, забезпечували максимальну керованість, стійкість, прохідність і довговічність необхідно щоб шина відповідала параметрам навантажувача і умов експлуатації. Ця інформація допоможе розібратися в позначеннях і маркування шин для навантажувачів.
Слід зазначити, що єдиного стандарту умовних позначень шин для навантажувачів на даних момент серед виробників поки немає. Тому при виборі шин необхідно враховувати хоча б основні параметри. У пневматичних шинах основними параметрами виступають зовнішній і посадковий діаметри. У суцільнолитих шин супереластик позначення можуть бути такими ж як у пневматичних радіальних шин, але з додатковим зазначенням ширини обода. Також може бути додані слова «Solid» - суцільнолиті, «R» - радіальна шина. На шинах зі спеціальним буртиком на внутрішній частині, так званих «шин із замком», які монтуються на диск без стопорних кілець, позначення можуть виглядати як Quick, Fix, Easy-fit, Click montage, Nok, Plus, Click Tyre. Одиниці виміру, використовувані в маркуванні шин для навантажувачів це дюйми і/або міліметри. Варто нагадати, що 1 дюйм дорівнює 25,4 мм.
Маркування пневматичної шини для навантажувачів.
Приклад 1.
Шина 18х7-8, де
18 - зовнішній діаметр в дюймах;
7 - ширина шини в дюймах;
8 - діаметр обода в дюймах.
Приклад 2.
18х7 R 8, де зовнішній діаметр в дюймах;
7 - ширина шини в дюймах;
R - означає, що шина радіальна;
8 - діаметр обода в дюймах.
Приклад 3.
180/70 R 8, де
180 - ширина шини в мм;
70 - співвідношення висоти шини до ширини поперечного перерізу,%;
R - означає, що шина радіальна;
8 - діаметр обода в дюймах.
Приклад 4.
355 / 65-15
355 - ширина шини в мм;
65 - співвідношення висоти шини до ширини поперечного перерізу,%;
15 - діаметр обода в дюймах

Позначення (маркування) суцільнолитий шини супереластик для навантажувачів
Приклад 5.
18 × 7-8 / 4.33 SOLID, де
18 - зовнішній діаметр в дюймах;
7 - ширина шини в дюймах;
8 - діаметр обода в дюймах.
4.33 - ширина обода в дюймах
SOLID - означає, що шина суцільнолита.
Наведена нижче таблиця дає короткий огляд можливих маркувань шин для навантажувачів.

Таблиця 1. Маркування шин для навантажувачів та іншої техніки


Вид шины
Розмір шини
Категорія навантаження
Експл. індекс *
Зовнішній діаметр
Ширина шини
H: B,% **
Діам. обода
Ширина обода
Пневматичні шини7,00-12147’’12’’
-7.00 R 1216136 A57’’12’’
-23×5 6—  23’’ 5’’ —  —  — 
-18×7-81418’’7’’8’’
-18×7 R 81618’’7’’8’’
-180/70 R816125 A 5180 мм708’’
-250-1518125 A 5250 мм15’’
-355/65-15 24—  —  355 мм 6515’’ — 
Суцільнолиті (суцільні) шини18×7-8/4.33 SOLID-125 A18″7’’8″4,33
Бандажні шини200/75-100-200 мм75 мм100 мм
-16×6×10½-—  16’’ 6’’ —  10½— 

* Експлуатаційний індекс - індекс навантаження (ІН) і індекс швидкості (ІС).
** H: B% - співвідношення висоти шини до ширини поперечного перерізу,%.
У минулому, категорія навантаження позначалася тільки цифровим кодом. Однак для промислових радіальних, багатоцільових шин для складних дорожніх умов, а також для вантажних автомобілів, ввели більш широке позначення допустимих навантажень і швидкостей у вигляді цифро-літерних кодів, для більш точного позначення характеристик шин. Рекомендовану швидкість позначають індексом швидкості (ІС) (див. Таблицю №2), а рекомендоване навантаження на одне колесо - індексом навантаження (ІН) (див. Таблицю 3)

Таблиця 2. Індекс швидкості шин для навантажувачів та іншої техніки.


Індекс швидкості
км/год
миль/год
A 153
A 2106
A 3159
A 42012
A 52516
A 63019
A 73522
A 84025
B5031
C6037
D6540
E7044
F8050
G9056
J10062
K11068
L12075
M13081
N14087
P15093

Таблиця 3. Індекс навантаження шин для навантажувачів та іншої техніки


ІН
Кг
ІН
Кг
ІН
Кг
ІН
Кг
ІН
Кг
1977,5592439977513924301797750
20806025010080014025001808000
2182,56125710182514125751818250
22856226510285014226501828500
2387,56327210387514327251838750
24906428010490014428001849000
2592,56529010592514529001859250
26956630010695014630001869500
2797,56730710797514730751879750
28100683151081000148315018810000
29103693251091030149325018910300
30106703351101060150335019010600
31109713451111090151345019110900
32112723551121120152355019211200
33115733651131150153365019311500
34118743751141180154375019411800
35121753871151215155387519512150
36125764001161250156400019612500
37128774121171285157412519712850
38132784251181320158425019813200
39136794371191360159437519913600
40140804501201400160450020014000
41145814621211450161462520114500
42150824751221500162475020215000
43155834871231550163487520315500
44160845001241600164500020416000
45165855151251650165515020516500
46170865301261700166530020617000
47175875451271750167545020717500
48180885601281800168560020818000
49185895801291850169580020918500
50190906001301900170600021019000
51195916151311950171615021119500
52200926301322000172630021220000
532069365013320601736500--
542129467013421201746700--
552189569013521801756900--
562249671013622401767100--
572309773013723001777300--
582369875013823601787500--
▲  вгору