0
Ми в соцмережах
Складський мезонін для ефективного використання складських площ

Складський мезонін - максимальна ефективність і оптимізація робочих процесів

збільшити зображення Складський мезонін - конструкції для високих приміщень за індивідуальним проектом.

Складський мезонін це своєрідний конструктор, який дає можливість збирати багатоярусні конструкції в високих приміщеннях, в тому числі і зі складним плануванням. Їх установка дає можливість найефективнішим чином задіяти простір складського або торгового приміщення, а також організувати систематизоване зберігання матеріальних цінностей. В Україні замовити виготовлення такого складського обладнання, на найвигідніших умовах, і з установкою за місцем використання, можна на підприємстві "ПРО-СТОК".

Особливості конструкції

Складський мезонін є одним з найпопулярніших і зручних варіантів, які в даний час використовуються на складах, а також архівах, торгових приміщеннях, конструкторських бюро, бібліотеках і так далі. Мезонінний стелаж - це незалежна металоконструкція, що встановлюється всередині приміщення. Зазвичай складається з декількох окремих модулів, в зібраному вигляді, утворюють 1, 2 або більше пішохідних рівнів (поверхів).

Раціональність використання простору приміщення досягається за рахунок можливості складання багатоярусних конструкцій. Це дозволяє значно збільшити обсяг зберігання продукції без розширення простору. Завдяки конструкційним особливостям, є можливість облаштування робочих місць, кімнат відпочинку і бутових приміщень для обслуговуючого персоналу.

Розрізняють такі види конструкцій мезоніну:

  • На колонах;
  • На базі поличних стелажів;
  • На основі паллетних стелажів.

Також досить популярними є комбіновані конструкції.Підібрати і купити мезонін для складу за ціною виробника і з доставкою по Україні пропонує "ПРО-СТОК".

▲  вгору