0

Ми в соцмережах
Снігоприбиральні відвали

Снігоприбиральні відвали на навантажувач

Снігоприбиральні відвали – один із видів навісного обладнання для вилкових навантажувачів. З його допомогою можна очищати сніг на різних відкритих поверхнях. Проте він може бути вам корисних і в інші сезони року. Снігоприбиральні відвали також використовують для прибирання сміття, вирівнювання незначних рельєфів на території. Таке обладнання активно використовується в житлово-комунальній сфері, на територіях великих організацій, будівельних майданчиках.

Опис та характеристика снігоприбирального відвалу

В каталозі інтернет-магазину «ПРО-СТОК» ви можете за доступною ціною знайти прямий відвал для прибирання снігу. Елементи його конструкції складаються із опорної рами та зварної металевої конструкція коробчатого перерізу – лопати. Низ лопати оснащений спеціальним «лезом» із армованої гуми з силіконовими волокнами. Це додає лопаті міцності та дозволяє краще захоплювати матеріал із поверхні. В опорній рамі наявні отвори для штатних вил навантажувача.

Снігоприбиральні відвали кріпляться до навантажувача за аналогічним принципом, як і інше навісне обладнання, що має опорну раму. Вила вставляються у отвори рами та фіксуються спеціальним кріпленням, що йде в комплекті до відвалу. Це процес декількох хвилин. Він не потребує залучення великої кількості робітників.

Чи варто купувати снігоприбиральний відвал?

Якщо ви вважаєте, що покупка відвалу – це нераціональний вчинок, то поміркуйте скільки часу та фізичної людської праці ви витратите на прибирання території. В короткий термін ваші робітники зможуть розчистити лише пішохідні доріжки. На прибирання більшої площі знадобиться більше часу. Коли сніг йде регулярно, то їх робота – марна справа. Якщо вам дорогі ваші ресурси та імідж – придбайте снігоприбиральний відвал від компанії «ПРО-СТОК».

Крім оптимізації робочого процесу відвали мають і інші переваги:

-       висока міцність матеріалів виготовлення;

-       довговічність експлуатації при дотриманні елементарних правил використання;

-       стійкість до зовнішніх чинників впливу;

-       незначна вага;

-       прийнятна ціна.

Сервіс нашого магазину йде в ногу з часом, тому ми пропонуємо зручні та сучасні методи оплати товару. Активна команда «ПРО-СТОК» завжди радо відповість на всі ваші питання стосовно навісного обладнання для вилкових навантажувачів та снігоприбирального відвалу зокрема. Ознайомить вас із способами доставки товару по Україні чи умовами самовивозу зі складу в Києві.


Технічна характеристика снігоприбирального відвалу
Товщина металу лопатидо 8 мм
Ширина лопати 1.3, 1.5, 1.75, 2.0, 2.25, 2.5 м
Довжина лопати 0,65 м
Підйом і опускання відвалу з використанням каретки
Кут повороту відвалу 25 °
Товщина техпластини40 мм
Морозостійкість армованої гуми -30 °
Кріплення універсальне (до будь-якого навантажувача)
Гарантія 6 місяців
▲  вгору