0
Ми в соцмережах
Стелажі металеві під замовлення

Стелажі металеві за індивідуальним замовленням

збільшити зображення Металеві стелажі: індивідуальна розробка проекту.

Стелажі металеві - це можливість організувати робочий простір будь-якого приміщення максимально зручно, ергономічно і ефективно. Це пояснюється особливостями даного виду складського обладнання і широким асортиментом комплектуючих елементів.

Особливості використання

Металеві стелажі сьогодні можна зустріти, не тільки в складських комплексах, але і практично в будь-яких приміщеннях. Це може бути виробничий цех, лабораторія, майстерня, СТО, торговий комплекс, виставковий зал і так далі. Це обумовлено їх універсальністю, високою міцністю надійністю, практичністю, відмінними експлуатаційними характеристиками.

До цього слід додати, що вони вологостійкі, не боятися вогкості, вологості, не схильні до зараження грибковими захворюваннями, не пошкоджуються цвіллю. Фарбуються вони порошковою фарбою, тому ніяка додаткова обробка їм не потрібна, плюс - хороший естетичний вигляд.

З огляду на те, що складські господарства, часто розташовуються в найрізноманітніших приміщеннях, починаючи від підвалів і закінчуючи ангарами і окремими будівлями, то і їх обладнання має бути відповідним. По-перше, корисна площа складу або цеху повинна використовуватися максимально ефективно. По-друге, зберігання деяких категорій і груп товару має здійснюватися з урахуванням особливих норм і вимог. По-третє, доступ до продукції, що зберігається, повинен бути зручним, в тому числі і при використанні складської техніки.

Розробка стелажній конструкції

Металевий стелаж дозволяють вирішити всі перераховані вище проблеми з мінімальними витратами. Це пояснюється широким їх асортиментом, представленим в компанії «ПРО-СТОК» а також хорошою сполучуваністю різних видів таких стелажів, які поділяються на:

  • Палетні;
  • Поличні;
  • Консольні;
  • Мобільні;
  • В'їзна.

Крім цього є ще багатоярусна конструкція, яка отримала назву, мезонін складський. Вона може бути встановлена під саму стелю приміщення, незалежно від його висоти, мати кілька поверхів і пішохідних рівнів. Фахівці компанії нашого проектного відділу мають великий досвід в розробці та реалізації проектів різної складності. Тому якщо потрібно купити якісне і функціональне обладнання для складу, то довіряти слід лише професіоналам. Це швидко, надійно і фінансово вигідно.

▲  вгору