0
Ми в соцмережах
Металеві стелаж Київ - випробування конструкцій

МЕТАЛЕВІ СТЕЛЛАЖИ КИЇВ: СПОСОБИ ВИПРОБУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ

збільшити зображення Металеві стелажі Київ - тестування обладнання.

Як і всі складське устаткування, металеві стелажі (Київ надає широкий вибір різних їх видів і типів) проходять випробування відповідно до вимог ГОСТ. Що і як перевіряє і випробовує виробник, перш ніж вироби потрапляють до споживача? Розглядаємо поетапно.

Етап 1. Перевірка матеріалів

Перевірка якості матеріалів і надійність поверхонь захисного покриття елементів стелажної конструкції обмежується на даному етапі зовнішнім оглядом. Виявляють можливі відхилення в розмірах і формі зварних з'єднань від заданої величини (що перевищують 0,1 мм), а також ступінь окислення поверхні. Крім того, перевіряють конструкції на наявність розшарувань, тріщин і подібного.

Етап 2. Перевірка зварних з'єднань

Попередньо очищають від забруднень різного роду, корозії і масла місця для зварювання. Виключені місцеві напливи, пори і шлакові включення діаметром більше одного міліметра, підрізи металу більше 0,5 мм, тріщини. Способи перевірки на даному етапі: люмінесцентний, ультразвуком, хімічний, акустичний і т.д.

Етап 3. Перевірка навантаження

Стелажні конструкції зазнають навантаженнями - вертикальної і горизонтальної - на стійкість і міцність. На цьому етапі звертають особливу увагу на ступінь жорсткості з'єднання з підставою, що закріплюється на підлозі.

Вертикальне статичне навантаження розраховують за спеціальною формулою, що включає параметри довжини жорстких брусів, через які до кожної клітинки конструкції прикладають навантаження, що допускається ГОСТом навантаження на осередок, загальне навантаження на виріб і ін. Випробування триває десять хвилин.

Після випробувань на вертикальне статичне навантаження на конструкцію її піддають десятихвилинної перевірці на горизонтальне статичне навантаження. В якійсь точці крайнього ряду (секції) прикладають даний вид навантаження через жорсткий брус. Для її підрахунку теж існує спеціальна формула, яка вимірює неперпендікулярність стійки до горизонтальної площини. Потім навантаження знімають з даної точки і прикладають до іншої, аналогічно вимірюючи цей вид навантаження.

На віртуальних сторінках сайту нашої компанії «ПРО-СТОК» можливо ознайомитися з навантаженнями, які витримують реалізовані нами металеві стелажі, - Київ і вся Україна отримує замовлені у нас якісні вироби мобільно-оперативно! Наші вироби надійні і стійкі, якісні та довговічні! Збираємо конструкції і надаємо на них гарантію! Замовляйте!

▲  вгору