0
Ми в соцмережах
Металеві стелажі Київ - оптимізація складського господарства

МЕТАЛЕВІ СТЕЛЛАЖИ КИЇВ - ОПТИМІЗАЦІЯ ВИТРАТ

збільшити зображення Металеві стелажі Київ - зниження витрат на склад.

Досить часто перед власниками складського бізнесу стає завдання оптимізації витрат при зберіганні товарів (вантажів). З таким завданням досить успішно справляються придбані в «ПРО-СТОК» металеві стелажі - Київ, як і вся Україна, вибирає у нас будь-який їх тип, модель і габарити.

Переваги металевих стелажів

Дані стелажні конструкції - це:

  • можливість швидкої інвентаризації товарів (а значить, економиться час);
  • скорочення чисельності співробітників (а значить, економія на фонді оплати праці);
  • зменшення площ зберігання (а значить, знижуються витрати на оренду);
  • оперативність відправки вантажів замовнику (покращений сервіс);
  • довговічність конструкцій, завдяки міцності і надійності матеріалу;
  • необхідна клієнту вантажопідйомність (а значить виключені зайві витрати за непотрібні характеристики).

В результаті створюється оптимальна схема розміщення вантажів, зводяться до мінімуму займані площі, одночасно максимально збільшується число розміщуються товарів. Тобто здійснюється оптимізація витрат зі зберігання продукції на складі і з'являється ресурс на розвиток складського бізнесу.

Зручність

Дані конструкції збираються досить просто з декількох окремих елементів. Кожну з деталей виготовляють з урахуванням техніки безпеки та майбутньої вантажопідйомності вироби. На основі стелажного обладнання створюють зручні складські системи, розраховані на зберігання різногабаритних і різного за вагою вантажу.

Затребуваність

Металеві конструкції міцні, витримують різну вагу збережених на них вантажів - від легких до великовантажних, застосовуються там, де є необхідність раціонально і компактно розміщувати великі обсяги товарів (вантажів). Тому вони затребувані і популярні в будь-якому сховище. Крім того, дані конструкції можливо довільно регулювати відповідно до характеру вантажу і потребами складу.
висновки

Металеві стелажі (Київ, «ПРО-СТОК») дозволяють не просто збільшувати мобільність всього бізнесу, а й істотно зменшують витрати на обслуговування сховищ. У «ПРО-СТОК» легко замовити необхідну модель високоякісної довговічною стелажній конструкції (можливий індивідуальний проект)!

Поставки будь-якої кількості виробів по Києву і Україні здійснюються завжди оперативно! Гарантія! Надійна збірка!

▲  вгору