0
Ми в соцмережах
Металеві стелажі: затребуваність в Україні

МЕТАЛЕВІ СТЕЛЛАЖИ, КИЇВ: ПРИЧИНИ ПОПУЛЯРНОСТІ

збільшити зображення Металеві стелажі Київ: застосування в бізнесі.

Важко повною мірою оцінити затребуваність і цінність такого важливого для складських приміщень обладнання, як металеві стелажі (Київ пропонує особливо великий їх вибір). Чому популярність даних конструкцій зростає з часом? Розглядаємо причини цього явища.

Причини, за якими власники складського бізнесу вибирають металеві стелажні конструкції, такі:

  • металеві стелажні конструкції - це запорука максимальної зручності і ефективної організації роботи на складському підприємстві;
  • універсальність стелажного обладнання: зберігати на ньому можливо практично всі існуючі вантажі будь-яких типів і габаритів, під будь-яке сховище підбирають оптимальний вид даних виробів, при цьому компактне розташування товару на стелажах істотно заощаджує складські площі;
  • практичність в застосуванні даних конструкцій: підступ до вантажів не обмежений;
  • можливість модифікувати металеву стелажну конструкцію під певний розмір вантажу, габарити приміщення і бажання користувача. Виготовлені з міцного матеріалу, вони мають збірно-розбірну конструкцію;
  • всі подібні вироби виконані відповідно до норм ГОСТ;
  • простота в застосуванні;
  • різноманіття проектних рішень;
  • вільна комплектація: на індивідуальну вимогу замовника конструкції оснащуються додатковими кріпленнями, обмежувачами і іншими деталями, що збільшують вантажопідйомність або надійно-міцно фіксують виріб в приміщенні. Всі елементи легко замінні, що значно полегшує ремонт конструкцій.

Таким чином, в залежності від специфіки діяльності, асортименту та характеру товару, розмірів і умов приміщення кожен з власників складського бізнесу має можливість обрати оптимальний варіант складського стелажа для свого сховища.

«ПРО-СТОК» пропонує надійно-якісні металеві стелажі - Київ, кожен регіон України оперативно-мобільно постачаємо конструкціями різних типів і видів! Наша професійна команда допомагає розібратися з нюансами підбору підходящої моделі стелажного обладнання, що відповідає всім факторам.

Готуємо і погоджуємо з клієнтом успішні проектні рішення, які максимально економлять площу, що сприятливо позначається на вартості оренди складських площ! З нами ваш бізнес принесе додатковий прибуток! Звертайтеся!

▲  вгору