0
Ми в соцмережах
Палети пластикові - призначення

Палети пластикові та логістика

збільшити зображення Пластикові палети - переваги.

Пластикові палети в Україні все більше стають популярними, і стрімко витісняють аналоги з природних матеріалів. Обумовлено це їх достоїнствами і жорсткими вимогами міжнародних норм щодо транспортування

Призначення

Піддони з полімерних матеріалів призначені для складування, зберігання, внутрішніх переміщень і транспортування найрізноманітніших груп товарів. Завдяки їх застосуванню вдається досягти значного спрощення всіх логістичних та складських процесів. Плюс знижується вартість їх транспортування і зберігання.

Пояснюється це малою вагою, компактністю при зберіганні і транспортуванні, до того ж палети пластикові не змінюють свою масу при намоканні або зберіганні в холодильних камерах.

Ще один великий плюс при їх застосуванні для транспортування продукції - це мала ймовірність її ушкодження. Обумовлено відсутністю цвяхів, скоб, трісок, гострих країв. Також це збільшує безпеку співробітників, при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт.

Додаткові переваги

Крім перерахованих вище, використання пластмасових піддонів має ще ряд переваг:
• В середньому в 4 рази довший термін служби;
• Допускається їх використання в широкому температурному діапазоні - від -30 ° C до + 70 ° C;
• Стійкі до впливу агресивних середовищ;
• Допускається санітарно-гігієнічна обробка з використанням спеціальних засобів і при короткочасному впливі високих температур - до + 95 ° C;
• Мають міжнародні сертифікати і дозволені до використання у фармацевтичній, хімічній і харчовій галузях;
• Мають високу міцність і стійкістю до деформації;
• Є стійкими до впливу УФ променів;
• Не потрібно обробка проти цвілі, грибка.

Купити пластикові палети в широкому асортименті в Україні, а також складську техніку та інше обладнання на найвигідніших умовах і з доставкою в будь-яке місто і населений пункт країни пропонує компанія «ПРО-СТОК». Зробити це можна оформивши онлайн заявку, прямо на сайті, або зв'язавшись з менеджерами компанії в телефонному режимі. Співпраця з нами - це вигідно, надійно і зручно.

▲  вгору