0
Ми в соцмережах
Палета пластикова - використання в галузях

Пластикова палета особливості виробництва і застосування

збільшити зображення Пластикова палети - експлуатаційні характеристики.

Пластикова палета є одним з найпоширеніших і затребуваних видів тари. Цьому посприяло прийняття міжнародного стандарту ISPM 15 (в 2002 р). Згідно з новими нормами, були істотно посилені вимоги, що пред'являються до дерев'яній тарі. З тих пір масштаби застосування полімерних піддонів, у всьому світі значно зросли і Україна не є винятком.

Експлуатаційні характеристики

Палета пластикова сьогодні використовується практично у всіх галузях. Такий широкий спектр застосування пояснюється їх перевагами, перед іншими видами тари, і в першу чергу, перед дерев'яними і металевим.

  • Невелика вага і висока міцність. Пояснюється спеціальною технологією їх виробництва, а також застосуванням високоякісних полімерних матеріалів, що поєднують в собі пластичність і міцність.
  • Великий діапазон робочих температур. Це дозволяє використовувати такий тари для всіх видів вантажоперевезень, незалежно від кліматичних умов.
  • Стійкість до негативних впливів зовнішнього середовища (підвищена вологість, перепади температур, ультрафіолетові промені, механічні дії).
  • Не схильні до поразки грибком, пліснявою та іншими бактеріями. Тому не вимагають спеціальної обробки і дезінфекції.
  • Простота чищення і мийки.
  • При міжнародних перевезеннях, не потрібно отримання додаткових дозволів і санітарно-гігієнічних висновків, що істотно спрощує і прискорює процедуру оформлення.
  • При деформації підлягають переробці. Тому питання утилізації вирішується дуже просто.
  • Мають тривалий термін експлуатації.

Застосування пластикових палет дозволяє максимально ефективно використовувати площу приміщення, дозволяє спростити і прискорити процеси завантаження і вивантаження продукції, а також її зберігання та обліку.

Звернувшись в «ПРО-СТОК», можна купити в Києві, Маріуполі, Миколаєві та інших містах пластикову палету за найкращу ціну і з доставкою по Україні. Менеджери компанії завжди готові відповісти на всі питання, що стосуються продукції - вартості, способів оплати, умов доставки, наявності на складі. Все це робить співпрацю зручним, безпечним і взаємовигідним.

▲  вгору