0
Ми в соцмережах
Рокла - надійний помічник на складі

Правильно обрана рокла – надійний помічник на складі!

Рокла - помічник на будь-якому складі.

Сьогодні рокла активно використовується на будь-якому складі. Володіючи досить скромними габаритами, вона легко справляється з 500-3000 кілограмами вантажу. Моделей її існує безліч. На чому ж зупинитися?

При виборі звертаємо увагу

Вибираючи цю техніку, перш за все проаналізуйте, де збираєтеся її використовувати, в яких умовах, який маси вантаж плануєте перевозити, скільки змін роботи на складі. Потім переходите до аналізу технічних характеристик обладнання що підбирається. Отже, звертаємо увагу на:

  • вантажопідйомність: при виборі пристрою закладайте запас цього параметра, як мінімум, на плюс 200 кг;
  • гідравлічний вузол: якщо він міцний, надійний і зносостійкий, то і устаткування служить вірою і правдою довгий час. Крім того, продовжує термін його служби вчасно проведені профілактичні роботи;
  • колеса (ролики): від матеріалу і їх якості залежить ефективність роботи пристрою і термін його експлуатації. Вибирають, орієнтуючись на матеріал і стан підлоги;
  • рукоять управління: повинна бути зручна для захоплення рукою, повертатися легко, натискатисяі важіль повинен плавно. У разі використання пристрою на вулиці, рукоятка моделі повинна бути покрита морозостійким матеріалом;
  • вила: по довжині вибирають, орієнтуючись на розмір і кількість палет для транспортування. Стандартний розмір вил: 1150х540 міліметрів. Є й нестандартні варіанти, які підходять під певний вантаж.

Додаткові функції

Часто виробники постачають техніку додатковими функціями і конструктивними елементами, корисними для виконання певних завдань на складі. Так, пристрої зі збільшеною висотою підйому зручні для сховищ, де розвантаження виробляють з пандусів. Низькопрофільні моделі використовують для перевезення низьких піддонів. Класичні варіанти пристроїв можуть бути також доповнені різними корисними функціями - наприклад, вбудованими вагами, принтером.

Правильний вибір в «ПРО- СТОК» - вигідна покупка!

До вибору навіть такий, здавалося б, нехитрої техніки, як рокла, варто підходити з усією серйозністю, адже правильно підібране пристрій - це надійний помічник на складі. Крім того, покупка стає для вас - приємною і вигідною, тому що в компанії «ПРО-СТОК» завжди підкажуть, яка модель необхідна саме вашого сховища, допоможуть підібрати якісну техніку за оптимальною ціною і привезуть її без зволікань і затримок по будь-якою адресою в Києві або в потрібну точку України!

▲  вгору