0
Ми в соцмережах
Штабелер ручний: Київ і вся Україна

ШТАБЕЛЕР РУЧНИЙ - ЗАВЖДИ ЗАТРЕБУВАНИЙ!

збільшити зображення Штабелер ручний гідравлічний в Києві в доставці по Україні.

Це складське устаткування - завжди затребуване. Причин того, що штабелер гідравлічний ручний (саме про нього йдеться) не втрачає своєї популярності, чимало. Розглянемо основні з них.

Причини популярності

Назвемо основні переваги, які роблять цей ручний штабелер затребуваним:

  • простий в управлінні;
  • невибагливий у використанні: не потрібно регулярне висококваліфіковане технічне обслуговування;
  • надійний і міцний в роботі: тривалий час зберігає функції;
  • збільшує в рази продуктивність праці;
  • в ремонті - не витратний: складні компоненти і електрифіковані функції в ньому відсутні;
  • ціна на цю техніку набагато нижче, ніж на альтернативну, призначену для високого вантажообігу.

Різновиди

Залежно від висоти підйому (і від функціональних можливостей) пристрій буває таких різновидів:

  • має висоту підйому 1,6 метра: застосовується при навантаженні-вивантаженні товару з кузова вантажних автомобілів;
  • має висоту підйому 2,5 метра (подвійна щогла дозволяє їх застосовувати в приміщеннях з двох-триярусним зберіганням): використовують на складах з низькими дверними отворами (будівельна висота не більше 1900 міліметрів);
  • деякі моделі штабелерів, має висоту підйому три метри не втрачають вантажопідйомність на максимальній висоті - до 70% від заявленої.

Застосовують дану техніку для вертикального переміщення (підйом-опускання) вантажу і при необхідності переміщати вантаж на невеликі відстані.

Вибір: на що звертати увагу?

Коли висота підйому вантажу і горизонтальне зміщення центру ваги не більше п'ятисот міліметрів, номінальна вантажопідйомність обладнання залишається майже без змін. Але з якоїсь висоти підйому при наростанні ваги вантажу з'являється небезпека, що машина перекинеться. Тому зі збільшенням висоти підйому вага вантажу поступово зменшують (в порівнянні з номінальною величиною). Це так звана залишкова вантажопідйомність. Цю залежність вказують в технічних характеристиках, і її варто враховувати при покупці подібної техніки.

У висновку

Ручний штабелер, який позиціонується як підйомна техніка з вантажопідйомністю до 2 тис. кг і висотою підйому до 3-х метрів, - це хороший вибір в разі невеликого вантажообігу. Досвідчені фахівці «ПРО-СТОК» при необхідності професійно підбирають техніку з великого асортименту представленого у нас складського обладнання, оптимально підходить саме для вашого складу. Поставляємо надійно-якісний товар від нашої компанії по всьому Києву і Україні - максимально швидко!

▲  вгору