0
Ми в соцмережах
Стелаж з ящиками - краще рішення для зберігання дрібних вантажі

СТЕЛАЖ З ЯЩИКАМИ: КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

збільшити зображення Стелаж з пластиковими ящиками - впорядкованість і компактність зберігання.

Для зберігання різних дрібниць - від метизів до автозапчастин і кріплень - на складах використовують зручний і компактний стелаж з ящиками. Організації, що виробляють, реалізують і обробляють дрібні вантажі, без такої конструкції, яка чітко структурує і впорядковує процес зберігання і знаходження потрібного товару в будь-який момент, не обходяться. Вона - складова успішно-прибуткового бізнесу!

Конструкція: особливості та характеристики

Подібні стелажні конструкції представляють собою з'єднання під болт двох основних елементів - стійок і траверс (горизонтальних балок складного профілю, прикріплених до стійок).

Стійки, двох типів - односторонні і двосторонні - дають можливість ємності (ящики) встановлювати з однієї або з двох сторін стелажного виробу.
Варіанти стелажів даного типу - стаціонарні та пересувні (зі стійками на колесах).

Залежно від висоти ящиків можливо регулювати відстань між траверсами, основна функція яких - опора і кріплення пластикових ящиків.
На одному стелажі можуть встановлюватися ємності від 1-го до 3-4-х типорозмірів, які легко комбінуються між собою. Їх різний колір виконання зручно для розміщення і швидкого знаходження потрібних дрібниць.

Стандартна висота даної стелажній конструкції - 1,5 і 1,8 м, ширина 1 м, глибина односторонньої моделі 35 см, двосторонній - 70 см. Навантаження витримує до 200 кг.

Важко перелічити всі варіанти комплектації ящиками даних стелажних конструкцій, так як вони надзвичайно різноманітні і залежать від потреб клієнта.

Переваги

Крім того, що за допомогою даних стелажів різноманітні виробничі дрібниці зберігаються впорядковано, систематизовано і надійно, існує і ряд інших їхніх переваг. Зокрема, вони:

  • зручні у використанні;
  • мають тривалий термін експлуатації;
  • стійкі до впливу зовнішнього середовища;
  • на одному виробі можливо комбінувати ємності різних типорозмірів;
  • легкість ідентифікації штучних предметів, що зберігаються. По-перше, за рахунок різної за кольором самої пластикової тари, а по-друге, на кожному лотку є тримач для ярликів.

Купівля в «ПРО-СТОК»

У нас легко підбирається актуальний для будь-якого складу стелаж з ящиками, потрібних типорозміру, висоти, ширини і з оптимальним наповненням пластиковими ящиками! Спеціалізуючись на реалізації складського обладнання в Києві та Україні, «ПРО-СТОК» постійно пропонує своїм клієнтам, окрім широкого асортименту якісних стелажних конструкцій і спецтехніки, справедливі ціни на них, швидкі поставки і надійну збірку! Замовляйте!

▲  вгору