0
Ми в соцмережах
Стелажі: Київ і вся Україна

СТЕЛЛАЖИ КИЇВ, РЕГІОНИ УКРАЇНИ - ПІД КЛЮЧ, ШВИДКА ДОСТАВКА

збільшити зображення Стелажі в Києві в доставкою по Україні.

Кожен товар на складі повинен бути на своєму місці, тобто швидко доступним для обробки та безпечним для зберігання. З цією метою для оснащення сховища використовують міцні металеві конструкції – складські стелажі (Київ надає широкий вибір).

Крім того, що ці конструкції зручні для зберігання та обробки вантажів, комфортні при роботі з товарами, вони місткі, багатофункціональні, мають привабливий зовнішній вигляд, суттєво економлять дорогі складські квадратні метри. Все це загалом підвищує ефективність та прибутковість роботи складу.

Переваги стелажних конструкцій очевидні, основні такі. Дані конструкції:

  • допомагають оптимально організувати робочий складський простір, максимально ефективно використовуючи всю площу у висоту в тому числі;
  • надійно та безпечно зберігають вантажі;
  • сприяють компактному розміщенню великогабаритних та нестандартних вантажів;
  • міцні та довговічні для зберігання різних за вагою та формою вантажів;
  • швидко монтуються та демонтуються.

Глобально стелажні конструкції поділяються на 2 великі класи – палетні (розраховані під вантажі на піддонах) та поличкові (під вантажі, що зберігаються на полицях). Залежно від характеру вантажів та розміру приміщення, конструкції мають різний розмір, конфігурацію, вантажопідйомність та інші параметри. Відповідно все це впливає ціноутворення стелажів.

На складах з невеликим вантажообігом зазвичай використовують для зберігання штучного товару поличні моделі конструкцій. Вони зручні, коли навантаження-розвантаження проводиться вручну.

Для складання універсальної системи зберігання вантажу застосовують палетні моделі стелажних конструкцій. Тип завантаження визначає вид цих конструкцій – набивні та з фронтальним завантаженням. Крім того, існує безліч інших видів стелажів, якими обладнують склади. Вибір тієї чи іншої конструкції залежить від розмірів приміщення, специфіки вантажів, використовуваної техніки.

Надійні, довговічні, багатофункціональні стелажні конструкції пропонує фірма «ПРО-СТОК» - недорого! Доставляємо складські стелажі до Києва та у всі регіони України – максимально швидко! Наші співробітники надають вичерпну інформацію щодо кожного виду стелажів, допомагають підібрати потрібну конструкцію в кожному конкретному випадку, за потреби проектують, монтують/демонтують.

З «ПРО-СТОК» - просто, швидко та надійно організувати склад!

▲  вгору