0
Ми в соцмережах
Стелажі: Київ і вся Україна

СТЕЛЛАЖИ КИЇВ, РЕГІОНИ УКРАЇНИ - ПІД КЛЮЧ, ШВИДКА ДОСТАВКА

збільшити зображення Стелажі в Києві в доставкою по Україні.

Кожен товар на складі повинен бути на своєму місці, тобто швидко доступним для обробки і безпечно зберігатися. З цією метою для оснащення сховища використовують міцні металеві конструкції - складські стелажі (Київ надає широкий їх вибір).

Крім того, що дані конструкції зручні для зберігання і обробки вантажів, комфортні при роботі з товарами, вони місткі, багатофункціональні, мають привабливий зовнішній вигляд, істотно економлять дорогі складські квадратні метри. Все це в цілому підвищує ефективність і прибутковість роботи складу.

Переваги стелажних конструкцій очевидні, основні з них такі. Дані конструкції:

  • допомагають оптимально організувати робочий складський простір, максимально ефективно використовуючи всю площу - в висоту в тому числі;
  • надійно і безпечно зберігають вантажі;
  • сприяють компактному розміщенню великогабаритних, а також нестандартних вантажів;
  • міцні і довговічні для зберігання різних за вагою та формою вантажів;
  • швидко монтуються і демонтуються.

Глобально стелажні конструкції діляться на 2 великі класи - палетні (розраховані під вантажі на піддонах) і поличні (під вантажі, що зберігаються на полицях). Залежно від характеру вантажів і розміру приміщення, конструкції мають різний розмір, конфігурацію, вантажопідйомність і інші параметри. Відповідно все це впливає на ціноутворення стелажів.

На складах з невеликим вантажообігом зазвичай використовують для зберігання штучного товару поличні моделі конструкцій. Вони зручні, коли навантаження-вивантаження проводиться вручну.

Для проектування універсальної системи зберігання вантажу застосовують палетні моделі стелажних конструкцій. Тип завантаження визначає вид цих конструкцій - набивні і з фронтальним завантаженням. Крім того, існують безліч інших видів стелажів, якими обладнують склади. Вибір тієї чи іншої конструкції залежить від розмірів приміщення, специфіки вантажів, техніки що використовується.

Надійні, довговічні, багатофункціональні стелажні конструкції пропонує фірма «ПРО-СТОК» - недорого! Доставляємо складські стелажі в Київ і в усі регіони України - максимально швидко! Наші співробітники надають вичерпну інформацію по кожному виду стелажів, допомагають підібрати потрібну конструкцію в кожному конкретному випадку, при необхідності проектують, монтують/демонтують.

З «ПРО-СТОК» - просто, швидко і надійно організувати склад!

▲  вгору