0
Ми в соцмережах
Антистатича тара - необхідність застосування

Антистатическая тара ESD для захисту чутливої електроніки при транспортуванні і зберіганні

збільшити зображення Тара антистатична - актуальність використання.

Антистатича тара в "ПРО-СТОК", представлена продукцією одного з найбільших світових холдингів - "Georg UTZ". Головною її відмінністю є надійний захист продукції, що зберігається і транспортується від впливу статичної електрики. Це дозволяє уникнути серйозних фінансових збитків.

Актуальність проблеми

З проявами статичних електророзрядів, людина почала стикатися досить давно, приблизно з Х століття. Тоді при зведенні фортифікаційних споруд бували випадки загоряння пороху, також періодично пожежі відбувалися на борошномельних і паперових фабриках. З розвитком прогресу актуальність даної проблеми тільки зростала. Зокрема, однією з головних версій великої катастрофи, що сталася в 1937 р - крах дирижабля "Гінденбург", вважається вплив статичного електричного розряду.

Сучасна електроніка - це мільйони найдрібніших елементів, які є дуже чутливі до статичної електрики. Збитки, заподіяні даним явищем, світової електронної промисловості обчислюються в мільярдах доларів. Це обумовлено формуванням струмів, здатних миттєво вивести з ладу чутливі електронні елементи. Основна причина - відносно велика різниця потенціалів і швидкості, з якою вони змінюються.

Ящики антистатичні пластикові для вирішення проблеми

Одним з основних способів захисту готових виробів, а також їх окремих елементів, є застосування антистатичного упаковки. До них відносяться:

  • Лотки;
  • Пакети;
  • Комірки;
  • Ящики;
  • Кейси.

Контейнери антистатичні зазвичай випускають в чорному кольорі. Це пояснюється наявністю в матеріалі вуглецю. Купити ящик антистатичний в "ПРО-СТОК" можна за найкращою ціною і з доставкою по Україні.

▲  вгору