0
Ми в соцмережах
Надійні складські стелажі від ПРО-СТОК Київ

ДЛЯ СКЛАДУ - НАДІЙНІ СТЕЛАЖІ (КИЇВ «ПРО-СТОК»)

збільшити зображення Стелажі для складу в Києві: надійні за оптимальними цінами.

Щоб надійно зберігати комерційні вантажі на складі, необхідні стелажі ( «ПРО-СТОК» Київ допомагає підібрати потрібні моделі). Причому кожен вид вантажу вимагає відповідний вид стелажу.

Так, мобільні моделі конструкцій ідеально підходять там, де вимагається максимальна щільність зберігання. Складаються вони з мобільних платформ, що рухаються на енергії двигуна, безпосередньо стелажів і рейок. Між рядами залишається проїзд. У певному порядку «відкривається» доступ до того чи іншого ряду. Діють за допомогою автоматики або оператора. Система ефективна, але, зазвичай, дорога.

Мезонін теж сприяє раціональному використанню складських площ - насамперед, по висоті. У його «висотах» зазвичай зберігають дрібноштучний багатономенклатурний товар. Склади взуттєві, технічних запчастин, метизних виробів і т.д. широко застосовують дану модель стелажній конструкції. До верхніх поверхах добираються по сходових маршах або на вмонтованих підйомниках. За допомогою такого розмежування площ по висоті працювати можуть одночасно досить велика кількість працівників, сприяючи збільшенню вантажообігу.

Не обійтися на сучасному складі і без такого виду стелажів, як палетні. Відрізняються від описаних вище видів високою вантажопідйомністю, щільністю зберігання, на них складується вантаж на піддонах. Можуть в свою чергу бути в'їзними (глибинними) і фронтальними (з типом завантаження - фронтальним). Обслуговує їх спецтехніка - різноманітні навантажувачі, штабелери та ін. Застосовують ці конструкції виробничих підприємствах, логістичних центрах, і на складах з дуже високим оборотом. Ці конструкції - прості і безпечні в експлуатації.

Ми розповіли лише про деякі види стелажів з великого їх різноманіття. У вас є чудова можливість оперативно оформити в «ПРО-СТОК» заявку на покупку за доступною ціною будь-який з складських моделей цих конструкцій. Наш якісний товар знають, оцінюють по достоїнству і звертаються до нас знову! Бо наші стелажні конструкції універсальні (збірно-розбірні, які легко моделювати під будь-яке приміщення), зовні привабливі, надійні і прийнятні за вартістю.

Поставляємо стелажі: Київ і повністю Україна - швидко, не дивлячись на складність замовлень! Проектуємо, монтуємо, демонтуємо! Звертайтеся!

▲  вгору