0
Ми в соцмережах
Гідравлічний візок: необхідна техніка для складу

ГІДРАВЛІЧНИЙ ВІЗОК: ЗАТРЕБУВАНА ТЕХНІКА ДЛЯ СКЛАДУ

збільшити зображення Гідравлічний візок: складська техніка в Києві з доставкою по Україні.

Надійний і безвідмовний помічник на складі для людини - актуальний завжди і практично скрізь, де необхідно переміщати і обробляти вантаж, гідравлічний візок. Його простонародна назва - рокла - історично пов'язано з однойменної фінською фірмою, яка є першим постачальником даної техніки свого часу на радянський ринок.

До сих пір дану техніку високо цінують за її функціональність, довговічність і невибагливість в обслуговуванні. Різновидів її є багато. Між собою різні моделі відрізняються конструктивними особливостями і функціональними можливостями.

Принцип роботи рокли: ручний гідравлічний домкрат, що опускає / піднімає вила пристрою. Призначено пристрій для переміщення вантажу на піддонах. Завдяки гідравліці істотно полегшується праця і прискорюється навантаження, розвантаження, транспортування вантажу по складу, в межах цеху або торгового залу і навіть на палубі корабля.

Дану техніку люблять за простоту у використанні, ремонті і за механізацію ручної праці з мінімальними витратами, мінімальні вимоги до якості статі, достатню маневреність, її можливо використовувати за межами складу, далеко від джерела енергії.

По конструкції це обладнання дуже просте і в той же час надзвичайно надійне. Вантажопідйомність моделей може бути різною - від мінімальної 500 кг до 3-х тонн. Так, деякі моделі здатні тільки піднімати, перекладати (знімати) вантаж на нижній ярус стелажа, а інші види пристрої можуть транспортувати вантаж на певні відстані і піднімати на деяку висоту.

В дію гідравлічний вузол обладнання наводиться за допомогою ручного або ножного приводу. Іноді обладнання має пристрій що швидше скидає тиск, що дозволяє вантаж опускати на підлогу дбайливо-м'яко.

Вибираючи ту чи іншу модель візка, перш за все варто звертати увагу на необхідний функціонал і ціну. Крім того, мають значення технічні характеристики (параметри маси вантажу, габаритів, висоти підйому і ін.), Які безпосередньо впливають на ефективність роботи техніки.

Надійна гідравлічний візок будь-якого різновиду, відмінної якості реалізується компанією «ПРО-СТОК»! У будь-яких кількостях техніку для складу по Києву і Україні довозимо оперативно! Вартість прийнятна для всіх категорій покупців!
Вибирайте надійність!

▲  вгору