0
Ми в соцмережах
Візки гідравлічні в Києві з доставкою та гарантією

Гідравлічні візки купити в Києві

збільшити зображення Гідравлічні візки різних моделей з доставкою по Києву та Україні.

Гідравлічні візки, по-іншому у нас їх називають ще рокла або рохла, призначені для переміщення вантажів на невеликі відстані. Сьогодні вони широко застосовуються в різних сферах народного господарства. Це обумовлено їх практичністю, надійністю і функціональністю.

Особливості використання

У компанії "ПРО-СТОК", гідравлічні візки представлені в досить широкому асортименті. Тому їх тут можна купити китайського, шведського та німецького виробництва. Крім цього вони розрізняються і за іншими характеристиками. Зокрема, за вантажопідйомністю, матеріалу, з якого виготовлена рама і вила, а також колеса і ролики, форма ручки, довжина і ширина, а також форма вил, висота їх підйому і деякі інші.

Кожна з таких модифікацій має своє призначення і особливості використання. Зокрема, рокли зі стандартною довжиною вил застосовують для переміщення вантажів, розміщених на дерев'яних або пластикових палетах, а з довгими, для нестандартних або габаритних вантажів, з короткими, призначені для використання в невеликих приміщеннях, а також всередині вантажних транспортних засобів і причепів, де важлива маневреність і хороша вантажопідйомність.

Візки з гумовими колесами підходять для підлоги з будь-яким покриттям, але відносно швидко стираються, з поліуретановими мають м'який хід, але швидко стираються на шорсткій і не зовсім рівній підлозі, ролики з поліаміду вважаються найбільш економічним варіантом, але вони видають досить багато шуму і не так дбайливо ставляться до покриття підлоги.

Стандартна рокла виконана зі сталі, з полімерно-порошковим покриттям. Але для використання в умовах високої вологості, в місцях, де є ймовірність контакту з лугами, солями і іншими агресивними середовищами краще вибирати гідравлічний візок з нержавіючої сталі. Також є моделі зі сталі, що гальванізується - оптимальний вибір для роботи в умовах підвищеної вологості або в холодних приміщеннях.

Компанія "ПРО-СТОК" реалізує гідравлічні візки в Україні від провідних світових виробників і з доставкою в будь-яке місто і населений пункт країни. Така співпраця є зручним, надійним і фінансово вигідним.

▲  вгору