0
Ми в соцмережах
Як заощадити на стелажних конструкціях?

Як заощадити на стелажних конструкціях?

збільшити зображення Як заощадити на стелажних конструкціях?.

Голландське слово «stellage» перекладається як «складати». І дійсно, стелажне обладнання - це незамінний помічник всюди, де потрібно «складати» і систематизувати товар, предмети і вантаж. У статті розглядаємо, з чого формується ціна на стелажі. Київ і вся Україна купує системи зберігання в компанії «ПРО-СТОК», яка пропонує багатофункціональне складське устаткування для комплексного оснащення і модернізації сучасних сховищ, офісів і торгових приміщень, а також надає послуги і по монтажу.

З чого складається ціна?

Варто відзначити, що міркувати про вартість стелажних конструкцій, які збираються з елементів-модулів, непросто. Тому що на вартість впливають різні чинники, і в першу чергу – комплектуючі, що використовуються (зокрема, їх кількість), складність конструкції (існують різні види цього обладнання) та допустиме навантаження (визначається товщиною металу в тому числі). Загалом, чим «багатшою» є конструкція на кількість модулів-елементів та чим товще і міцніше матеріал (навантажувальна здатність), з якого вона виготовлена, тим вище буде вартість. А ще цінується мобільність, універсальність і, що логічно, якість і надійність конструкцій, її безпека та екологічність.

Як заощадити?

Безумовно, в умовах ринкової економії, завжди можна знайти пропозицію дешевше. Однак, щоб уникнути негативно-непередбачених наслідків при експлуатації обладнання, здешевлення вартості не повинно відбуватися за рахунок якості металу і його товщини. Економії можна досягти за рахунок грамотного проектування і розміщення обладнання, використання різних видів захисних покриттів металевих елементів, підбором оптимальних несучих навантажень і конфігурацій обладнання під завдання складського комплексу, професійного швидкого монтажу, а також грамотної логістики.
Головним завданням, при аналізі всіх пропозицій постачальників, є виявлення відповідності параметри обладнання конкретним завданням і функціям складського приміщення та комплексу в цілому.

Наші пропозиції

«ПРО-СТОК» пропонує якісні, багатофункціональні, надійні і сертифіковані стелажі Київ. Головний офіс компанії функціонує в столиці України, проте роботи з проектування та доставки та монтажу обладнання здійснюється в будь-якому населеному пункті України. Якісна продукція за оптимальні гроші, доставляємо швидко - в будь-який регіон!

▲  вгору