0
Ми в соцмережах
Колеса для візків

Колеса для візків в широкому асортименті за доступними цінами

збільшити зображення Колеса для візків купити в Києві з доставкою по Україні.

На будь-якому виробництві, складі або в торговому залі регулярно виникає необхідність переміщення різних вантажів - товарів, продукції або матеріалів. Найпоширеніше пристосування для цього завдання - звичайно ж, візок, але будь-яке обладнання, що експлуатується рано чи пізно ламається або зношується. У візків найбільш уразливими в цьому відношенні є колеса. Однак не варто списувати з рахунків складську візок, якщо у нього вийшли з ладу саме ці найважливіші деталі. Досить купити колеса для візків в Києві і Україні від компанії «ПРО-СТОК» - найбільшого постачальника складського обладнання і комплектуючих.
В асортиментній лінійці промислових коліс для візків представлена велика різноманітність видів і типів даної запчастини. Для того щоб підібрати оптимальне колесо що відповідає виробничим потребам, для початку слід розібратися які колеса для візків бувають і для яких умов роботи підходять.
Розподілити колеса для складських візків можна по допустимому навантаженні, за матеріалом, з якого вони виготовлені і про комплектації. Розглянемо всі види по черзі.
За вантажопідйомності промислові колеса для візків бувають трьох видів - легкі (до 200 кг на одне колесо), середні (до 400 кг) і великовантажні (до 1100 кг). Також зустрічаються різновиди коліс, які можуть витримувати вагу вантажу до 7000 кг.
Будь-яке колесо оснащене підшипником, який в свою чергу визначає якість роботи і термін служби колеса. Якщо передбачаються невеликі навантаження і малу вагу перевезених товарів - то краще зупинити свій вибір на підшипниках ковзання. Можливі збільшені навантаження - купуйте роликові підшипники. При гранично допустимих навантаженнях слід вибирати моделі коліс з кульковими підшипниками. Також найважливішу роль грає і тип кронштейна - поворотний і неповоротний, з гальмом або шпилькою. Для особливих умов роботи, наприклад, пересування по сходах, розроблені спеціальні потрійні кронштейни.
Багато в чому якість роботи колеса для складської візки - рівень шуму і вібрації, термін експлуатації і навіть гранично допустима вага навантажень - визначаються матеріалом, з якого ці запчастини виготовлені.
Мабуть, одним з найбільш багатофункціональних і при цьому найдешевшим варіантом, стануть промислові колеса для візків з гуми. Деякі покупці побоюються, що такі шини можуть залишати чорний слід на покритті підлоги. Щоб уникнути цього, співробітники компанії «ПРО-СТОК» допоможуть підібрати спеціальну кольорову гуму. Такі колеса розраховані для як для легких візків так і великовантажних, та для переміщень по рівній поверхні всередині складу або торгового центру.
Пінополіуретанових колеса для візків характеризуються великим терміном служби, максимальним зчепленням з поверхнею, стійкістю до впливу навколишнього середовища (навіть агресивної). Цей тип коліс також оптимально підійде для легких візків.
Поліуретанові колеса для візків відмінно впораються з пересуваннями по нерівній, жорсткої поверхні, стійкі до будь-якої зовнішньої середовищі, мають електро- і теплоізоляційними властивості, а також відрізняються вкрай високим ступенем допустимих навантажень.
Якщо використання візків передбачається на хімічному підприємстві або в медицині, в харчовій промисловості, то краще зупинитися на колесах з поліаміду.
Також окремими категоріями виділені термостійкі і великовантажні колеса для візків. Їх назви говорять самі за себе.
Як видно, купити промислові колеса для складських візків в компанії «ПРО-СТОК» можна з урахуванням будь-яких призначень і покладених завдань. Всі товари компанії гарантовано якісні і порадують вас довгою і надійною службою. До того ж, ціна на колеса для візків доступна і залежить від вантажопідйомності і матеріалів що використовуються.

▲  вгору