0
Ми в соцмережах
Колеса для візків купити

Колеса для візків: як вибрати з багатьох пропозицій

збільшити зображення Колеса для візків як вибрати.

Вибираючи колеса для візків, зіткнулися з різноманіттям пропозицій? Важко зорієнтуватися, що вибрати? У цьому матеріалі ми познайомимо вас з існуючими видами, особливостями матеріалів що використовуються, і конструктивом, що допоможе здійснити вигідне придбання для довгої служби механізму.

Моделі коліс бувають наступними. За конструктивними особливостями:

  • без кронштейна (зазвичай ними оснащують двоколісні ручні і гідравлічні візки);
  • з кронштейном (під платформні візки).

За типом підшипників розрізняють механізми з:

  • роликовими підшипниками (використовують в транспортних візках);
  • кульковими підшипниками (мають хороші ходові характеристики, витримуючи великі навантаження);
  • підшипниками ковзання (бюджетний варіант, коли маса вантажу, що перевозиться не велика).

Крім того, основні конструктивні елементи коліс для візків можуть бути:

  • поворотними (повертаються навколо опори, зручні для надання більшої мобільності техніці - вона з легкістю рухається в будь-яких напрямках, можуть мати гальмівну систему);
  • неповоротними (надійно фіксуючи, забезпечують стабільний рух в заданому напрямку, також можуть оснащуватися гальмівним механізмом).

По діаметру колеса теж бувають різними: 50-500 мм. Цей показник, а також матеріал виготовлення коліс, тип їх підшипника визначають такий важливий параметр, як вантажопідйомність візка.

У разі сумнівів, які колеса для візків вибрати, консультуйтеся у досвідчених менеджерів «ПРО- СТОК». Вони професійно підберуть для вас з величезного асортименту коліс саме той варіант, який оптимально підійде під розраховане навантаження і ваші умови експлуатації. Поставляємо надійний товар з якісних матеріалів по всьому Києву і Україні - максимально оперативно!

▲  вгору