0
Ми в соцмережах
Колеса для візків гідравлічних і ручних

КОЛЕСА ДЛЯ ВІЗКІВ ГІДРАВЛІЧНИХ – ЕЛАСТИЧНІ ТА МІЦНІ!

збільшити зображення Види коліс для візків гідравлічних.

Якими повинні бути такі важливі елементи конструкції, як колеса для візків гідравлічних? Перш за все досить високої вантажопідйомності і зносостійкості, універсальними і успішно використовуватися в складських приміщеннях з різним типом покриття підлоги.
Такими властивостями володіють виготовлені з поліуретану моделі, робоче навантаження яких істотно підвищують прецизійні шарикопідшипники, якими зазвичай вони комплектуються.

Моделі на гумовому ходу також мають ряд переваг:

  • мають плавний, м'який, практично безшумний хід;
  • гарні для транспортування крихкого вантажу;
  • здатні долати різні невеликі перешкоди;
  • можуть використовуватися практично на будь-якому покритті підлоги (асфальті, грунті та ін.).

Моделі з поліаміду, які найбільш часто зустрічаються на складах скляної, харчової, хімічної промисловості, відмінно можуть протистояти різним агресивних середовищ і температурних перепадів. Мають найменший опір коченню і обходяться без спеціального догляду, якщо дотримуються правила експлуатації. Міцні, мають високу твердість, завдяки чому витримують високі навантаження. Однак під них необхідні майже ідеально-рівні підлоги.

Перераховані вище матеріали, з яких виготовлений контактний шар коліс, не залишають на підлозі слідів. Крім того, відрізняються еластичністю, стійкістю до абразивного зносу, не страшні їм порізи і розриви.

Крім матеріалу виготовлення контактного шару колісних систем, варіюється їх розмір (в залежності від навантажень) і матеріал виготовлення диску. Так, диск може бути чавунним або сталевим (спеціально оброблені).

Зацікавлені в якісному товарі відвідувачі сайту все необхідне для складу легко знаходять в нашому віртуальному каталозі. Досвідчені менеджери консультують з питань вибору.

Багата на асортимент компанія «ПРО-СТОК» поставляє своїм клієнтам різноманітні колеса для візків (у тому числі гідравлічних), які підходять практично під всі моделі пристроїв, по вигідно-прийнятними цінами. Ми відстежуємо тенденції і потреби ринку і постійно поповнюємо свої складські запаси популярними видами колісних систем.

«ПРО-СТОК» не просто оперативно доставляє замовникам Києва і в цілому України надійний товар, але і виробляє якісно-швидку заміну зношених елементів! Звертайтеся! Завжди Вам раді!

▲  вгору