0
Ми в соцмережах
Колеса для візків та кронштейни Київ

Колеса для візків та кронштейни в Києві і по всій Україні

КОЛЕСА ДЛЯ ВІЗКІВ. КРОНШТЕЙНИ

збільшити зображення Колеса для візків та кронштейни в Києві. КОЛЕСА ДЛЯ ВІЗКІВ. КРОНШТЕЙНИ

Більшість видів візків оснащуються колесами в парі з кронштейнами, що забезпечують як поворотний, так і прямолінійний рух. Кронштейни існують неповоротного виду і поворотного. Кріплення їх здійснюється за допомогою болтів, заклепок або кріпильних панелей. Компанія «ПРО-СТОК» пропонує кронштейни і колеса для візків в Києві і по всій Україні.
У поворотних видах з блокувальною системою колеса обертаються навколо осі на 360 °, що дозволяє здійснити розворот навколо осі і забезпечити максимальну мобільність.
Для переміщення вантажу на великі відстані поворотні кронштейни встановлюються на передні колеса візків, а на задні монтуються фіксовані (неповоротні).
Однією з вимог до довгої експлуатації візка, його надійності та безпеки є правильний вибір коліс з кронштейном. Правильний вибір гарантує експлуатацію візка при різних температурних режимах, вологості і агресивному середовищі, забезпечуючи легкість пересування, його мобільність і необхідну вантажопідйомність.
При нерівному наземному покритті перевагу слід віддати колесам більшого діаметра, виготовленого з більш м'якого матеріалу, що гарантує прекрасні якості амортизації при низькому опору коченню. Таким вимогам відповідають колеса з пневматичною шиною.
Якщо не потрібне велике зусилля при перевезенні, то слід звернути увагу на поліамідні колеса з кронштейнами. Але їх недолік - це створення додаткового шуму. В такому випадку бажано застосування поліуретанових виробів, яким теж властива антивібраційна м'якість руху.

Розглянемо основні види кронштейнів:

1. Стандартний з прямокутним майданчиком. Призначений для середніх навантажень. Виготовляється з листової сталі. Поворотний вузол з дворядним шарикопідшипником забезпечений пильником. Поверхня кронштейна оцинкована і пасевована. Такий вид кронштейнів призначений для середніх навантажень. Діапазон температур експлуатації: від -40 С до +70 С. Термостійкий його різновид має діапазон від -40 С до +300 С.
2. Середньопосилений з прямокутним майданчиком. Призначений для високих навантажень. Конструкційні характеристики аналогічні стандартному кронштейну. Діапазон температур: від -40 С до +130 С.
3. Стандартний з центральним отвором. Повністю аналогічний стандартному з прямокутною майданчиком за винятком того, що має отвір і відсутній його термостійкий різновид.
4. Посилений з прямокутним майданчиком. Призначений для дуже високих навантажень при безперервної експлуатації. Застосовується товстостінна листова сталь, посилений дворядний упорно-радіальний підшипник, чотири загартовані доріжки кочення. Пильник металевий. Температурний діапазон: від -40 С до +130 С.
Купуючи колісні опори, які вас не підведуть, бажано заручитися підтримкою кваліфікованих фахівців компанії «ПРО-СТОК», що пропонує кронштейни і колеса для візків в Києві або інших містах України. Професіонали опишуть кожен вид із запропонованих вам і допоможуть вам зупинитися на правильному виборі.

▲  вгору