0
Ми в соцмережах
Колеса для візків: види і основні відмінності

Колеса для візків призначення і основні види і класифікація

Колеса для візків: як правильно вибирати.

Колеса для візків - необхідний конструктивний елемент всіх видів ручних і гідравлічних візків, а також іншого пересувного обладнання. Компанія "ПРО-СТОК" продає даний вид продукції від відомих і перевірених європейських виробників.

Види і основні відмінності

Класифікація коліс для візків здійснюється за такими параметрами:
1. Призначення.
2. Матеріал з якого вони виготовлені.
3. Діаметр.
4. Вантажопідйомність.
5. Вид кріплення поворотний і неповоротний, з гальмівною майданчиком.
6. Тип підшипника - ковзання, роликові, кулькові.
7. На який температурний режим розраховані.


У каталозі компанії представлені вироби різного діаметру, з гуми (пневматичні і суцільнолиті), з поліуретану, поліаміду, пінополіуретану, термостійкі, з посиленими кронштейнами (великовантажні), спеціального призначення, з кронштейнами з нержавіючої сталі.

Як правильно вибирати

На колеса для візків постійно впливаєпідвищене навантаження. Через це вони найбільш часто виходять з ладу. Від їх якості і надійності багато в чому залежить працездатність всієї техніки. Тому важливо мати можливість максимально швидко замінити конструктивний елемент, що вийшов з ладу. Тут потрібно знати, як правильно підбирати відповідний варіант і на що слід звертати увагу. В першу чергу слід враховувати такі фактори:
• Для якого виду техніки вони призначені;
• Потрібна вантажопідйомність;
• Умови, в яких буде експлуатуватися техніка (тип і якість покриття підлоги, мінімальні і максимальні температури, переміщення по сходах і інші);
• Галузь народного господарства (хімічна, харчова, медичні установи);
• Конструкційні особливості.

Розібратися у всіх важливих моментах допоможуть консультанти "ПРО-СТОК". Вони нададуть всю необхідну інформацію про актуальні ціни, способи оплати, умови доставки по Україні, а також підкажуть, як правильно оформити заявку. Ми пропонуємо купити колеса для візків в широкому асортименті від відомих виробників в Дніпрі, Кам'янському, Києві та інших містах країни за найкращою ціною. Співпрацюючи з підприємством "ПРО-СТОК", Ви отримуєте гарантію якості, придбаного устаткування і запчастин, оперативне виконання замовлення, кваліфіковану допомогу і відмінний сервіс.

▲  вгору