0
Ми в соцмережах
Колеса для візків термостійкі - види

КОЛЕСА ДЛЯ ВІЗКІВ - ТЕРМОСТІЙКІ

Види термостійких коліс для візків.

Для роботи в умовах низьких або високих температур - шокової заморозки (холодильні та морозильні камери) і промислових печей (харчова промисловість) - використовують для техніки спеціальну групу коліс: колеса для візків термостійкі. Які особливості відрізняють цей тип коліс від стандартних, розглядаємо в даній статті.

Моделі коліс даного типу наділені такими корисними властивостями:

  • стійкими робочими характеристиками в великому діапазоні екстремальних температурних режимів;
  • високою вантажопідйомністю;
  • високою стійкістю до різного роду агресивного середовища, води, кислот і ін .;
  • допустимо застосування на гладкому наливній підлозі і плитці;
  • орієнтовані на роботу всередині приміщень.

Моделі з фенольних смол - найбільш дорогі, в порівнянні з аналогами з інших термоматеріалов. Мають легку ходу. Одночасно надзвичайно тендітні. Вимагають виключно гладкого бетонного або кахельної підлоги і дбайливого ставлення. Не рекомендовано застосування цього типу виробів при значному перепаді рівнів підлоги, неприпустимий їх контакт з виступаючими металевими гранями термопічі.
Для обладнання необхідно вибирати якісні фенольні моделі коліс авторитетних виробників. В іншому випадку вони можуть досить швидко розтріскатися і стертися.

Подібні вироби з чавуну хороші тим, що термін експлуатації мають досить тривалий, до того ж ремонтопридатні. Особливо затребувані в пекарнях. Серед їхніх недоліків називають неможливість використання на гранітному, кахельній і бетонному підлогах; переважне застосування на підлозі з металевими або чавунними плитами.

Моделі з алюмінію досить широко застосовуються, будучи недорогим практичним рішенням. Єдиний їхній недолік - залишають сліди на наливній підлозі. Проте переваг у них дуже багато: міцні і надійні, більш бережливі до покриття підлоги ніж чавунні моделі, в порівнянні з фенольними - більш зносостійкі на неідеальних покриттях.

Вироби з термостійкої гуми не поступаються за своїми характеристиками перерахованим вище аналогам термоколіс. При цьому вартість їх істотно нижче. Ці моделі дбайливі до будь-яких полам!

Купуючи колеса для візків будь-якого типу з різних матеріалів в «ПРО-СТОК», споживач отримує надійну якість за привабливою вартістю, безпеку, ефективну роботу техніки! Гарантію оперативної доставки будь-якої кількості продукції в будь-яку область України і будь-який район Києва!

«ПРО-СТОК» - надійність без компромісів!

▲  вгору