0
Ми в соцмережах
Контейнери KLT - особливості тари

Контейнери KLT в "ПРО-СТОК", варіанти виконання та особливості асортименту

збільшити зображення Ящики KLT - асортимент моделей.

Контейнер пластиковий KLT був спеціально розроблений відповідно до євростандартів VDA 4500, який був введений в Німеччини Об'єднанням автомобільної промисловості для потреб машинобудівної та автомобільної галузі.

Асортимент

У Києві пластиковий ящик KLT для зберігання і доставки різних деталей, інструменту, витратних матеріалів та інших комплектуючих, можна купити в самому широкому асортименті в "ПРО-СТОК". У каталозі представлено кілька серій пластмасової тари для автомобільної галузі, які розрізняються варіантами виконання стінок, дна і призначенням. Наприклад, ящик пластиковий R-KLT відрізняється наявністю, частково посиленого дна і одинарних стінок. Для порівняння, у пластикового контейнера RL-KLT стінки такі ж, а дно гладке, а ось серія C-KLT - не відповідає нормам VDA 4500, але дуже затребувана серед підприємств, має подвійні стінки і суцільне підсилене дно.

Крім цього, в "ПРО-СТОК" можна купити за ціною дилера складні контейнери пластикові KLT, Medium, а також тару виконану в антистатичному виконанні - серія ESD.
Менеджери компанії допоможуть розібратися в асортименті і підібрати найбільш підходящий варіант контейнерів і комплектуючих до них, які максимально відповідатимуть потребам і вимогам конкретного підприємства. Також вони нададуть всю необхідну інформацію про особливості кожного виду тари, актуальній ціні, способах оплати та умов доставки по Україні.

▲  вгору