0
Ми в соцмережах
Ящики для конвеєрів

Контейнери для автоматизованих систем, особливості конструкції і експлуатації

Контейнери для автоматизованих систем під назвою Eurotec, щопредставлені в каталозі "ПРО-СТОК" - це продукція виключно виробників Євросоюзу. Необхідність розробки даного виду пластикової тари була викликана поточними потребами підприємств і розвитком технічного прогресу. Зокрема, один з найбільших виробників ліків, БАДів і спортивного харчування, при будівництві свого нового автоматизованого логістичного центру, зіткнувся з проблемою оснащення його спеціальними ящиками для конвеєрів.

Особливості експлуатації та принципово нові конструкційні рішення

До контейнерів для автоматизованих систем пред'являється ряд певних вимог:

  • Надійність і здатність витримувати високі навантаження;
  • Можливість обслуговування роботами;
  • Безперешкодно пересуватися по конвеєру.

Щоб контейнери для конвеєрів відповідали цим умовам, була розроблена спеціальна конструкція. Характерними її особливостями є:

  • Увігнуте ребристе дно, яке має підвищену міцність, а під дією великих навантажень випрямляється і без проблем переміщається по транспортерній стрічці;
  • Пази і отвори для правильного кріплення на автоматизованих лініях і для надійного захоплення виробничими роботами;
  • Ручки для обслуговування вручну.

У Києві купити пластикові ящики для конвеєрів в широкому асортименті з великим набором додаткових елементів оснащення та аксесуарів, можна в "ПРО-СТОК". Ми пропонуємо найкращі ціни, гарантовану якість, оперативне обслуговування та можливість доставки по Україні.

▲  вгору