0
Ми в соцмережах
Промислові колеса - широкий асортимент

Купити промислові колеса в Україні

Промислові колеса - краща пропозиція.

Компанія «ПРО-СТОК» реалізує промислові колеса від провідних виробників. Дана категорія продукції користується підвищеним попитом. Це пояснюється тим, що для складу і вантажно-розвантажувальне обладнання, часто експлуатується в тяжких умовах, і періодично потрібна заміна певних деталей і механізмів. Це в повній мірі стосується коліс і роликів.

Співпраця з лідерами

Компанія «ПРО-СТОК» представляє на українському ринку найбільший вибір промислових коліс від відомих брендів. Завдяки тривалій співпраці, партнерських відносин та збалансованої цінової політики, забезпечується європейську якість і прийнятні ціни на продукцію.

Широкий асортимент

У каталозі компанії представлені десятки видів коліс і роликів, які призначені для складської техніки і транспортувального обладнання. Всі вони поділяються за такими чинниками:
1) Призначенню. Відрізняються для якого виду техніки або обладнання вони призначені.
2) Діаметру.
3) Матеріалу з якого вони виконані - пінополіуретанові, поліамідні, поліуретанові, на гумовому ходу, термостійкі з чавуну, алюмінію, термопластичної смоли.
4) Типу підшипника.
5) Вантажопідйомності - від 200 кг до 1100 кг і спеціальні - до 7000 кг.
6) Виду кріплення. Розрізняють модифікації без і з кронштейном. Останній буває з майданчиком і без, поворотними і неповоротним, з гальмом і без.
7) За умовами експлуатації. Спеціальні - стійкі до агресивних середовищ, для переміщення по сходах, великовантажні, термостійкі, для медичного обладнання.

Краща пропозиція

Важливим фактором для тривалої роботи обладнання і вантажно-розвантажувальної техніки є правильний підбір коліс і роликів. Наприклад, для використання на ґрунті більше підійдуть вироби на пневматичному ходу або з пінополіуретану, для виробничих приміщень, де є ймовірність впливу агресивних середовищ краще вибирати ролики з поліаміду. Для легкого і безшумного ходу - ідеально підійдуть поліуретанові вироби. Розібратися у всіх цих тонкощах допоможуть кваліфіковані менеджери компанії.

Купити промислові колеса в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України найнижчу можливу ціну і з доставкою пропонує компанія «ПРО-СТОК». Це зручно, безпечно і вигідно.

▲  вгору