0
Ми в соцмережах
Устаткування для складу в Києві

Купити складське устаткування в Києві

збільшити зображення Складське обладнання в широкому асортименті в Києві з доставкою.

«ПРО-СТОК» реалізує складське устаткування в великому асортименті і на кращих умовах в Києві і в цілому по Україні. Компанія працює тільки з перевіреними і надійними українськими і зарубіжними виробникам. Деякі позиції виробляємо самі.

Види і категорії

Складське обладнання в каталозі «ПРО-СТОК» представлене в наступних категоріях:

  • Піддони з полімерних матеріалів;
  • Техніка для вантажно-розвантажувальних операцій;
  • Колеса промислові;
  • Полімерні ящики і лотки;
  • Шини для вантажно-розвантажувальної техніки;
  • Стелажі для складів, архівів, магазинів, майстерень.

Кожна з перерахованих вище категорій має ще безліч видів. Завдяки цьому кожен власник бізнесу зможе вибрати найбільш підходяще оснащення, в залежності від специфіки роботи.

Стелажі

Устаткування цього виду розрізняється за своєю конструкцією, особливостям використання і призначенням. Поділяють їх на такі види - палетні, в'їзні, поличні, консольні, спеціального призначення (наприклад, для бутлів), мобільні, мезонін складської. В «ПРО-СТОК» можна купити стелажі нові і вживані.

Техніка

Ця категорія включає в себе:

  • Візки ручні вантажні, гідравлічні, електричні;
  • Штабелери ручні, гідравлічні, самохідні, висотні;
  • Навантажувачі вилочні.

Пластикові піддони

В даний час палети з полімерних матеріалів застосовуються у всіх галузях народного господарства. В «ПРО-СТОК» даний вид продукції також представлений в великому асортименті - можна купити європіддони, напівпалети, індустріальні піддони різних моделей, включаючи і ті що мають сертифікати та висновки СЕС.

Колеса промислові

В каталозі є колеса з різних матеріалів - гума, поліамід, поліуретан, пінополіуретан, з кронштейнами з нержавіючої сталі, а також термостійкі, пневматичні, великовантажні, спеціального призначення. Такий великий асортимент пояснюється особливими різними умовами експлуатації техніки, і їх впливом на колеса.

Шини
Представлені моделі для навантажувачів пневматичні, супереластик, бандажні.

Полімерні ящики і лотки
Пластикова тара представлена в різних типорозмірах і кольорах, конструкція дозволяє зберігати їх на стелажах.

Купити складське устаткування від провідних українських та іноземних виробників з доставкою в усі регіони України пропонує «ПРО-СТОК». Це оптимальне рішення для тих, хто хоче облаштувати свій склад якісним і надійним технічним оснащенням, за оптимальною вартістю з гарантією від виробника.

▲  вгору