0
Ми в соцмережах
Стелажі в Києві - основні види і їх призначення

Купити стелажі в Києві для оптимізації складських процесів

збільшити зображення Стелажі Київ: покупка складського обладнання.

Стелажі Київ, в даний час широко використовуються у всіх сферах і галузях народного господарства. Завдяки їх використанню забезпечується можливість максимально продуктивно задіяти корисні обсяг і площа приміщень. При цьому складування продукції здійснюється компактно і системно, з зручним доступом, в тому числі і для навантажувачів, гідравлічних візків і штабелерів.

Основні види і їх призначення

Стелажі Київ в «ПРО-СТОК» представлені в широкому асортименті. Тому кожен клієнт компанії може завжди підібрати для конкретного приміщення найбільш підходящий варіант. Ось найбільш затребувані і поширені види стелажів:
• Поличні (поличкові);
• Палетні;
• Консольні;
• Мобільні;
• Набивні;
• Збірні багатоярусні конструкції.

Кожен з цих видів має своє призначення і особливості використання. Наприклад, багатоярусні конструкції, або по іншому, мезонін складської - дають можливість, по максимуму задіяти всю корисну площу і висоту приміщень. Консольні, призначені для розміщення нестандартних і великогабаритних вантажів. Палетні, розраховані на зберігання товару, розміщеного на дерев'яних або полімерних піддонах.

Останнім часом все більш затребуваними є універсальні комбіновані палетно-поличкові системи, які широко застосовуються в торгових залах великих мегамаркетів. Головною їх особливістю є те, що нижні і середні полки призначені для розміщення продукції в торговому залі, а на верхніх ярусах знаходиться товар на піддонах.

Купівля складського обладнання в Україні

«ПРО-СТОК» - це одна з найбільш успішних і активно розвиваються в сфері проектування, виробництва і поставок складського обладнання і вантажно-розвантажувальної техніки в Україні. Стелажі в Києві можна замовити від відомих вітчизняних і європейських виробників.

Крім цього, можна замовити розробку та виготовлення стелажних конструкцій, незалежно від складності, за індивідуальним проектом, і з доставкою в будь-яке місто і населений пункт країни. Співпрацюючи з професіоналами, ви маєте чудову можливість організувати робочий простір складу, цеху, майстерні або лабораторії найкращим чином, і тим самим оптимізувати процеси зберігання і обліку матеріальних цінностей.

▲  вгору