0
Ми в соцмережах
Металеві стелажі Київ

Стелажі металеві в Києві і по всій Україні

збільшити зображення Металеві стелажі в Києві.

Компанія "ПРО-СТОК" пропонує металеві стелажі в Києві, а також по всій Україні, функціональність, універсальність і міцність яких, перевірені і гідно оцінені нашими численними Клієнтами.
Залежно від типу і призначення експлуатації, стелажі мають видові специфікації. Це визначає те, як вони сконструйовані. Металеві стелажі поділяють на такі типи: консольні, палетні, поличні, мобільні, в'їзні, а так само спеціальні (наприклад, під бутлі з водою).
При виборі стелажної системи необхідно враховувати матеріал, з якого вона виготовлена, лакофарбове покриття та якість збірки. Ці критерії першорядні для Клієнтів нашої компанії. Ми готові надати всі необхідні документи, що підтверджують якість нашого обладнання, для того щоб Замовник зробив правильний вибір. Лише взаємовигідне партнерство наш пріоритет.
Допомогти визначитися з моделлю, функціональністю, застосуванням, вантажопідйомністю, розмірами, і іншими значущими нюансами вам допоможе компетентні фахівці компанії "ПРО-СТОК", які мають багаторічний досвід проектування та інсталяції.
Вартість металевих стелажів визначає ряд характеристик і параметрів вантажу, який планується зберігати, розміри приміщення, а так само популярність бренду-виробника.
Компанія "ПРО-СТОК" гарантує швидку доставку і якісну установку складського обладнання. Ми допоможемо визначитися з вибором, проконсультуємо, безкоштовно спроектуємо план розміщення, наші експерти розкажуть на які моменти на які варто звернути увагу, і поділяться своїми професійними знаннями.
Металеві стелажі - Київ, від компанії "ПРО-СТОК", це грамотний вибір для роботи вашого складу. Ми працюємо по всій Україні

▲  вгору