0
Ми в соцмережах
Металеві стелажі для будь-яких завдань

Металеві стелажі для будь-яких завдань

збільшити зображення Металеві стелажі для будь-яких завдань.

У нинішніх непростих економічних умовах, запорукою до успішного розвитку Вашого бізнесу, стане коректний вибір і раціональне використання різних ресурсів. Під цим мається на увазі розумний підхід до експлуатації складських приміщень. В даному випадку металеві стелажі компанії "ПРО-СТОК" нададуть вам необхідну допомогу, ефективно розташувавшись на ваших складах.
Компанія "ПРО-СТОК" має великий досвід у наданні послуг з проектування, доставки та монтажу/демонтажу складських стелажних систем. Компанія готова запропонувати широкий спектр видів стелажних виробів від зарубіжних і вітчизняних виробників.

Конструктивна схема всіх типів стелажів приблизно однакова, в неї входять вертикальні стійки і горизонтальні елементи (балки, полки).

У нинішній час збірно-розбірний металевий стелаж, потіснив зварювальний варіант. Так як останній мав ряд недоліків, пов'язаних з архаїчністю конструкції, а перший - значний ряд переваг, пов'язаних зі збільшенням функціональності і оптимізацією займаного простору. Збірно-розбірний стелаж має ряд переваг, таких як: простота збирання та розбирання, високі несучі здібності, широкий діапазон розмірів, можливість доукомплектації в майбутньому.

Компанія "ПРО-СТОК" готова запропонувати різні види металевих стелажів, спираючись на персональну потребу клієнта, який бажає бачити в обладнанні виконання тієї чи іншої функції. Залежно від цього стелажі сконструйовані за даними типами: консольні, палетні, поличні, мобільні, в'їзні, а також під бутля з водою.

Металеві стелажі компанії "ПРО- СТОК" здатні раціоналізувати ваше простір, дозволяють заощадити кожен сантиметр і максимально використовувати об'єм вашого складу.

▲  вгору