0
Ми в соцмережах
Стелаж металевий - переваги використання

Стелаж металевий - переваги використання

збільшити зображення Стелаж металевий - переваги використання.

Хтось із відомих філософів сучасності назвав нашу епоху - століттям нагромаджень і мотлоху. І дійсно, людина обростає предметами, товарами, вантажами, які кудись треба дівати і складати. В цьому випадку стелаж металевий став гарною підмогою в складуванні і систематизації «нагромадження і мотлоху».

Сьогодні стелажне обладнання застосовується практично скрізь, де необхідно зберігати і зручно розташовувати ряд товарів, предметів і вантажів. Зазвичай це збірно-розбірна металева конструкція, до якої входять кілька модулів-елементів, що збираються в одну лінію (зручно, що довжину і кількість секцій можна змінювати).

Властивості стелажів і їх конструкції настільки різноманітні, що кожен з власників складу, торгового залу або офісу може «керувати» простором, використовуючи різні схеми (наприклад, по навантаженнях, призначенням). Конструкції, виготовлені з якісної високоміцної сталі, по навантаженнях можуть бути легкими, середніми, важкими. А завдяки різним формам і модифікаціям, мають до того ж естетично привабливий вигляд, що дає можливість практично і оригінально їх впроваджувати в дизайн виставкового залу або офісу.

Які переваги має стелаж металевий? По-перше, чудово економить простір: займає зовсім небагато місця. По-друге, товари в ньому завжди легкодоступні. По-третє, має необхідну вантажопідйомність. По-четверте, зручний в експлуатації: компактний і функціональний. Звичайно, кожен вибирає конструкцію певного виду - під свої потреби, запити і приміщення, але в цілому переваги металевого обладнання перед подібним з інших матеріалів очевидні і незаперечні.

Компанія «ПРО-СТОК» пропонує дуже якісне складське устаткування, різноманітних типів, в тому числі і стелаж металевий, по всій Україні. Стелажні конструкції на всі випадки життя! Доставляємо швидко, при необхідності монтуємо!

▲  вгору