0
Ми в соцмережах
Металеві стелажі

Металеві стелажі для зберігання

Металеві стелажі - загальні відомості та сфера застосування

збільшити зображення Стелажі металеві купити в Києві з доставкою по Україні. Металеві стелажі - загальні відомості та сфера застосування

У приміщеннях, де необхідно грамотно і функціонально організувати територію для збереження великої кількості будь-якого товару, використовують металеві стелажі. Вони універсальні, зручні і міцні. Всі їх типи в конструктивному плані приблизно однакові - включають горизонтальні компоненти (полки, балки) і вертикальні стійки.

У наші дні користується особливою популярністю та дозволяє без зусиль змінювати кількість секцій і полиць стелаж металевий збірно-розбірний, який наполегливо витісняє з ринку зварювальний варіант. Він зручний тим, що:

• витримує великі навантаження;
• без зусиль збирається і розбирається;
• має широкий діапазон розмірів.

У його виготовленні використовують спеціальний сталевий профіль, який в подальшому покривають порошково-полімерною фарбою або цинкують. Застосування цих технологій сприяє підвищенню захисних властивостей виробів від корозії, істотно продовжує термін його служби, а відповідно і термін експлуатації. До того ж металевий стелаж ефективно економить простір і що важливо - дуже просто обслуговувати.

Типи стелажів

Складські металеві стелажі - Київ, зокрема компанія «ПРО-СТОК», надає широкий їх вибір - залежно від того, яку функцію вони мають виконувати, і яким чином вони сконструйовані, діляться на кілька типів:

• консольні: на них розміщують важкі і довгомірні об'єкти. Замість звичних полиць використовують горизонтальні консолі. Фронтальні обмежувачі відсутні.
• палетні: відрізняються високою несучою здатністю. На них, можливо, розміщувати найважчий вантаж. При цьому легко збираються і просто експлуатуються;
• поличкові: мають звичні полки. Застосовуються повсюдно, не тільки на складах. Досить часто останнім часом використовується цей тип стелажів для квартир під зберігання речей, в гаражах, та погребах. Це зручно і практично!
• мобільні: керують ними за допомогою пульта, розмикаючи та змикаючи ряди з товаром. Відмінно економлять кожен сантиметр площі;
• в'їзні: піддон з вантажем встановлюють на них і в глибину, і в висоту вилочним навантажувачем;
• під бутлі з водою (модель СВ): на них компактно розміщуються для стаціонарного зберігання 19-літрові бутлі з водою.

Де металеві стелажі купити в Києві?

Компанія «ПРО-СТОК» ексклюзивно представляє іноземні та вітчизняні компанії, пропонує широкий асортимент стелажних виробів, в тому числі надає послуги з проектування, постачання, монтажу / демонтажу стелажних систем для складу.
При виборі стелажів виробів варто звертати увагу і на матеріал, з якого виготовлений товар, і на якість збірки. Ці складові вигідної покупки для клієнта в нашій компанії стоять на першому місці.

Металеві стелажі - ціна

При покупці металевих стелажів їх вартість буде залежати від ряду визначальних параметрів і популярності бренду: чим вище параметри і відоміший бренд - тим дорожче будуть вироби. Таким чином, модель, активне використання, кількість, вантажопідйомність, фірма-виробник є визначальними критеріями у формуванні ціни на металеві стелажі Київ. Компанія «ПРО-СТОК» надає найширший вибір виробів, допомагаючи клієнту не тільки підібрати необхідне обладнання, але і спроектувати, розробити, змонтувати стелажну систему і в столиці, і по всій Україні. Безкоштовно консультуємо по будь-яких питань, пов'язаних з професійним обладнанням вашого складу!
Грамотно підібраний стелаж збереже в цілості ваш товар і забезпечить чітку систему роботи з ним!

▲  вгору