0
Ми в соцмережах
Штабелер ручний гідравлічний - особливості

ОСОБЛИВОСТІ РУЧНОГО ГІДРАВЛІЧНОГО ШТАБЕЛЕРА

Штабелер ручний гідравлічний давно став незамінним помічником на складі при піднятті і опусканні вантажів і переміщення їх на невеликі відстані. Конструкція його це підйомник з вилами і гідравлічною системою.
Стійкість досягається не противагами, а за допомогою консолей і опорних коліс. Застосовуючи такий ручний штабелер і кілька гідравлічних візків, можна оперативно провести навантаження і розвантаження одночасно декількох машин.

Гідравлічні штабелери це прості види ручної техніки. Вони піднімають на висоту до 2,5-3 м, і обслуговують вантажі до 1-1,5 т. Гідравліка має ручний і ножний привід з пристосуванням для здійснення «м'якого» опускання вантажу. Обсяг обробки вантажів складає, як правило, від 10 до 20 палет в день. Їм властива безпека при роботі з легкозаймистими вантажами, так як відсутні електромотори, реле.

Основні переваги такого обладнання: простота в освоєнні, експлуатації та ремонті. Вони не вимагають енергоносіїв. Невибагливість і не вимогливість до якості підлогового покриття дозволяє використовувати їх під відкритим небом.
Ручні штабелери використовуються і на великих складах, але основне їхнє призначення - це роль допоміжної техніки для роботи в важкопрохідних місцях.
Володіючи маневреністю і малими габаритами, полегшуючи роботу персоналу в невеликих магазинах, на маленьких складах, особливо вони затребувані там, де складські приміщення оснащені не високими стелажами і задіяти дорогу висотну техніку не має сенсу.

Поряд з позитивними якостями, їм притаманні і недоліки. Наприклад, підвищені фізичні навантаження для оператора при маніпуляціях з пристроєм. Для полегшення роботи оператора штабелери такого виду оснащуються додатково ножним насосом. Не відрізняється штабелер ручний гідравлічний і швидкістю роботи, а гідравлічній системі характерні, з часом, витік і протікання.

При виборі техніки замовнику потрібно враховувати репутацію виробника і постачальника, термін його перебування на ринку складського обладнання. Фірма «ПРО-СТОК» поставляє гідравлічні ручні штабелери по Києву і всій Україні. Її кваліфіковані фахівці допоможуть вибрати вам оптимальну модель ручного гідравлічного штабелера.

▲  вгору