0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі Київ

Стелажі палетні в Києві і по всій Україні

збільшити зображення Палетні стелажі в Києві.

Палетні стелажі від компанії "ПРО-СТОК" призначені для зберігання різних товарів в будь-яких складських комплексах. Застосування даного виду обладнання затребуване при необхідності складування великих обсягів вантажу. Концептуальна простота стелажів на палетах несе в собі універсальність і міцність.
Цей вид стелажів має ряд вигідних особливостей, таких як: простота конструкції, характерна легкість збірки і монтажу, високі показники навантаження (до 6000 кг на рівень), використання декількох рівнів зберігання (загальною висотою до 16 м). Все це, в поєднанні доступною ціною і відмінною функціональністю, дозволило палетним стелажам стати незамінним обладнанням в багатьох складських приміщеннях.
Конструкція стелажів на палетах складається з двох ключових елементів - рами і траверсів. Для виготовлення несучих елементів використовують спеціальний сталевий профіль, який покривається порошково-полімерною фарбою або цинкується. Так само сюди відносяться додаткові елементи стелажа: межрядний з'єднувач рам, полки, перемички, так само елементи безпеки (захист стійки, захист рам).
Для виготовлення даного виду стелажів застосовується індивідуальний підхід в максимально точному розрахунку параметрів. Враховуються також особливості складського приміщення, умови складування і технічні характеристики вантажної техніки.
Копання "ПРО-СТОК" Київ проектує та поставляє палетні стелажі для будь-яких потреб. Навіть для найвибагливішого замовника обов'язково знайдеться необхідна конфігурація, адже ми забезпечуємо якість і надійність. Ми пропонуємо професійну консультацію, швидку доставку по Києву і всій Україні, надійний монтаж і сервіс. З нами ваш товар завжди в надійності, ми систематизуємо роботу будь-якого складського приміщення або логістичного комплексу!

▲  вгору