0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі для складу Київ

Стелажі палетні для складу по всій Україні

збільшити зображення Палетні стелажі для складу в Києві.

Палетні стелажі від «ПРО-СТОК» представлені в різних конфігураціях та розмірах, їх можна використовувати для обладнання різноманітних складських комплексів, центрів логістики, оптових баз, супермаркетів. Великий температурний режим дає можливість використовувати стелажі в холодильних камерах і морозилках. Сфера їх можливої експлуатації широка і перспективна.

Складська стелажна конструкція, призначення якої полягає в зберіганні вантажу, розташованому на вантажній палеті (піддоні) - це і є палетний стелаж. Конструкторське бюро нашої фірми здатне надати кілька конструкційних варіацій палетних стелажів. Ми координуємо наші зусилля, відштовхуючись від уподобань Замовника.
Основні типи стелажів на палетах такі: фронтальні стелажі, в'їзні стелажі, гравітаційні стелажі, мобільні стелажі. Кожен тип стелажів на палетах носить індивідуальний характер конструкції, має первинну цільову спрямованість і здатний задовольнити будь-яку вантажну специфікацію.

Цінова політика щодо палетних стелажів має не фіксований характер. Калькуляційний фактор визначає величина Вашого складського приміщення, матеріал підлоги, вид складської техніки що використовується, вид вантажу, його габарити і вага. Щоб визначитися з ціною і характером устаткування, вам варто звернутися до наших фахівців, які компетентні у всіх питаннях, щодо різноманіття конфігурацій палетних стелажів, і не тільки.

Проектування і розробка, нашим конструкторським відділом будь-якого складського стелажа, доставка і установка по всій Україні, в найкоротші терміни, ось наше правило. Палетні стелажі від компанії «ПРО-СТОК» краще рішення для Ваших складських площ.

▲  вгору