0
Ми в соцмережах
Палета пластикова - призначення та застосування

Палета пластикова: універсальна тара

збільшити зображення Пластикова палети - використання в транспортуванні.

Пластикова палета прийшла на заміну дерев'яної, яка в свою чергу активно використовувалася протягом багатьох десятиліть. Зростання промислового виробництва і активний розвиток торгівлі, на зорі 20-го століття, стало причиною збільшення обсягу вантажоперевезень. Все це вимагало застосування спеціальної тари, для зручного складування, зберігання і переміщення вантажів, так з'явилися перші піддони.

Особливості використання

Якщо 100 років тому в основному їх використовували для транспортування залізничним транспортом, то сьогодні все більше використовуються і інші види (автомобільні, морські). До того ж збільшення обсягів товарообігу вимагало застосування спеціальної вантажно-розвантажувальної техніки, яку сьогодні можна купити в Україні в широкому асортименті на сайті компанії «ПРО-СТОК».

У країнах Європи, Азії та Америки існують різні стандарти, щодо габаритів транспортних засобів і тари, призначеної для перевезення. Тому, з часом були розроблені і прийняті певні стандарти і норми, які стосуються тари, призначеної для здійснення міжнародних перевезень. Всім їм повністю відповідає палета пластикова, яку можна купити в компанії «ПРО-СТОК» на найвигідніших умовах в Україні.

Основне призначення та сфери застосування

Піддони з полімерних матеріалів мають відмінні експлуатаційні характеристики. Призначені, для зручного зберігання і транспортування різних груп товарів. Їх використання значно спрощує проведення навантажувальних та розвантажувальних робіт, за рахунок можливості застосування спеціальної техніки (гідравлічні візки, навантажувачі, штабелери), а також всі складські процеси - зберігання, внутрішнє переміщення, облік.

Устаткування для складу від провідних українських, і іноземних виробників пропонує наша компанія, завдяки прямим партнерським відносинам з багатьма постачальниками піддонів, стелажів, ящиків, складської техніки і супутніх товарів, роблять таку співпрацю максимально вигідним і зручним.

▲  вгору