0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі: як влаштована конструкція

ПАЛЕТНІ СТЕЛЛАЖИ: ЯК ВЛАШТОВАНІ?

збільшити зображення Стелажі палетні: конструкція і застосування.

Чи можливо серед складського обладнання назвати більш універсальне, ніж палетні стелажі? Швидше за все, неможливо. Тому що їх затребуваність загальновизнаний факт, використовуються вони в різних сферах - від невеликих магазинів до великих підприємств промисловості. Це спосіб надійного зберігання вантажів і одночасно - швидка доступність до них.

Як влаштовані дані конструкції? Складаються з металевих стійок і горизонтально закріплених на них балок, на які встановлюються піддони (палети). Висоту стійок «підганяють» під висоту складу, ефективно використовуючи кожний вільний метр (для короткочасного або тривалого зберігання).

Іншими словами, секція палетної конструкції це - дві вертикально встановлені металеві рами, між ними - кілька ярусів (рівнів) зберігання, один над іншим. У свою чергу, ярус - це горизонтальні балки (траверси), встановлені по висоті і закріплені на стійках рами. Палета з вантажем встановлюється на траверси з фронтальної сторони конструкції, протилежні краї палет з вантажем спираються на балки. Вантажно-розвантажувальна техніка має прямий безперешкодний доступ до будь-якої із секцій.

Встановлюючи даний тип стелажів, варіюють їх розміщення щодо габаритів конкретного складу, згодом вільно змінюючи конфігурацію (якщо знадобиться).

Протяжність рівнів зберігання вантажів (довжина балок) визначає ширину секції. Цей параметр розраховують, виходячи з планованого кількості палет, їх ширини і необхідної вантажопідйомності.

Конструювати будь-яку довжину стелажів легко можливо, використовуючи окремі секції і з'єднуючи балки сусідніх секцій (кожних двох) із загальною рамою. Вантажопідйомність при цьому не знижується. Зате зменшується кількість опорних рам, істотно знижуючи фінансові витрати. Організовані подібним чином секції можуть мати різну ширину і відрізнятися різною кількістю рівнів зберігання.

Крім того, в даних стелажах можливо використовувати для зберігання вантажу як піддони євро і фін, так фанерні і металеві настили. Таким чином, розширюється сфера їх застосування.

Підібрати для вашого складу оптимальні за якісними характеристиками і за вартістю палетні стелажі допомагає «ПРО-СТОК»! Точно розраховуємо, швидко доставляємо і оперативно встановлюємо дані конструкції в Києві і в межах України! Замовляйте якість і надійність!

▲  вгору