0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі

Палетні стелажі для складу

збільшити зображення Стелажі палетні металеві купити в Києві з доставкою по Україні.

При обладнанні будь-якого складського приміщення, кожен власник зацікавлений використовувати простір з найбільшою ефективністю, практичністю і безпекою. Виходячи саме з цих факторів, широкою популярністю при комплектації приміщення під склад користуються палетні стелажі.
Стелажі для піддонів купити в Києві і Україні дуже просто - достатньо лише звернутися в компанію «ПРО-СТОК». Тут ви знайдете великий асортимент вітчизняної і зарубіжної складської продукції, яка вигідно відрізняється високою якістю виконання і доступною ціновою політикою.
Що ж собою являють палетні стелажні системи і чому їх так зручно використовувати на складі?
Палетні стелажі - це універсальні збірні конструкції, які пристосовані для зберігання вантажу на піддонах (палетах). Характеризуються високою практичністю, великою вантажопідйомністю і дозволяють максимально задіяти вертикальну площину приміщення. Дані конструкції можуть перебувати в експлуатації в досить широкому температурному діапазоні - їм не страшні ні спека, ні шокова заморозка. Сучасні стелажі для піддонів компанії «ПРО-СТОК» виконані з високоякісних матеріалів і мають антикорозійне покриття, що збільшує термін експлуатації і робить їх надійним і довговічним устаткуванням.
Існує кілька типів палетних стелажів. Найбільш часто використовуваним, мабуть, є фронтальний тип. Фронтальні стелажі для палет дозволяють розмістити весь необхідний вантаж в один ряд, уздовж секції стелажа. При цьому досягається вільний доступ до будь-якої палети з вантажем, а значить, на цих системах оптимально зберігати продукцію з короткими термінами придатності, або товари, асортимент яких постійно оновлюється. Слід зазначити, що цю конструкцію легко доповнити потрібними секціями, або переставити при переплануванні складу, тому як ці стелажні системи є розбірними. Складаються з основних несучих елементів - траверсів і рам, і доповнені перемичками, полками, накладками і елементами безпеки.
Використовуючи фронтальні палетні стелажі, можна розробити різноманітні варіанти розміщення, які підходять під будь-яке приміщення і з урахуванням багатьох нюансів. Це можуть бути вузькопрохідні стелажі або подвійної глибини.
Наступний тип стелажів для піддонів - в'їзні (або набивні). Передбачені для зберігання однотипного вантажу без міжстелажних проходів.
Ефективним типом вважається гравітаційний палетний стелаж, розташований з невеликим ухилом. Вантаж, що подається з вантажною зони, під тяжкістю власної ваги, з'їжджає до самого кінця секції, де, в свою чергу, буде проводитися вивантаження.
Різновидом гравітаційних стелажів для піддонів можна вважати конструкції з направляючими похилими рейками і роликовими касетами.
Дуже практичними є мобільні палетні стелажні системи, встановлені на пересувні платформи. Ви можете регулярно міняти місце розташування будь-якої секції, в залежності від потреби складу.
Всі типи стелажних систем для піддонів доступні клієнтам компанії «ПРО-СТОК». Також, досвідчені співробітники складуть схему розміщення в будь-якому приміщенні і можуть виконати монтажні роботи - швидко, надійно і доступно. Палетні стелажі ціна - це ще один приємний бонус при співробітництві з компанією. Вартість продукції і послуг, що надаються абсолютно виправдані і демократичні.
Стелажі для піддонів купити в Києві означає довірити обладнання свого складу в руки професіоналів і отримати найбільш оптимальне приміщення під свої завдання.

▲  вгору