0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі - класифікація і призначення

Палетні стелажі для логістичних центрів і складських господарств

збільшити зображення Стелажі палетні - вибір і покупка.

Палетні стелажі призначені для розміщення на них і зберігання різних груп товару, упакованого на піддоні. Такий спосіб складування має ряд істотних переваг, головними з яких є - збільшення швидкості товаропотоку і спрощення процесів обліку матеріальних цінностей. Завдяки цьому, даний вид обладнання, на сьогоднішній день є дуже популярним і затребуваним в Україні, зокрема для великих складських комплексів і логістичних центрів.

Класифікація та призначення

Палетні стелажі складаються з балок і стійок (при необхідності настилів і обмежувальних стінок), з яких утворюються секції. Рами (стійки) можна об'єднувати і комбінувати, створюючи багаторівневі лінії. Залежно від конструкційних особливостей, даний вид складського обладнання поділяють на:
1) Фронтальні. Є найбільш поширеним типом. Призначені для фронтального завантаження піддонів. Бувають - стандартними, двосторонньої завантаження і вузькопрохідні.
2) Глибинні (набивні, в'їзні). Відрізняються відсутністю проходу між стелажами. В основному використовуються для розміщення великих партій однотипного товару. Діляться на тупикові і наскрізні. Обслуговування перших здійснюється тільки з одного боку, а друге з обох. Тому перші більше підходять для зберігання однотипної продукції з тривалим терміном реалізації.
3) Гравітаційні. Переміщення вантажу здійснюється під дією власної маси завантаженого піддона по похилим роликовим направляючим.
4) Мобільні. Відрізняються тим, що вся стелажна система встановлюється на пересувну основу. Може бути з автоматизованим або ручним керуванням.

Вибір і покупка

Вибрати й купити палетні стелажі в Україні недорого пропонує компанія «ПРО-СТОК». Тут представлені всі види даного типу обладнання. Також є можливість замовити їх розробку і виготовлення за індивідуальними розмірами і технічними характеристиками, в залежності від площі приміщення, особливостей планування, а також характеру вантажу.

Зробити правильний вибір і коректно оформити заявку допоможуть менеджери компанії, також вони нададуть інформацію про ціни, на поточний момент, діючі акції, бонусних програмах, спеціальні пропозиції, способах оплати та умов доставки.

▲  вгору