0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі для економії площі зберігання

ПАЛЕТНІ СТЕЛЛАЖИ - ЕКОНОМІЯ ПЛОЩ І ШВИДКИЙ ДОСТУП ДО ТОВАРУ!

збільшити зображення Стелажі для зберігання палет.

Різноманітні великогабаритні вантажі, рулони, бочки, ящики, контейнери складуються і зберігаються зазвичай на палетах (дерев'яних або пластикових). У свою чергу на компактного зберігання цих піддонів з вантажем застосовують палетні стелажі. Складаються ці збірно-розбірні конструкції з металевих опорних рам і поперечних балок, які вдало вписуються в приміщення великих габаритів.

Для складів з високим вантажообігом цей тип стелажів - дійсно відмінне рішення! Як вибрати потрібну модель - функціональну, надійну, довговічну? Розбираємося.

Якщо враховувати довгостроковість інвестицій в стелажне обладнання, то до його вибору підходити варто серйозно і відповідально, не обмежуючись лише ціновим питанням і терміном поставки. Головне, на що варто звертати увагу, вибираючи даний тип конструкцій, - це характеристики металу, параметри основних елементів, наявність додаткових елементів, зручність, безпека, стійкість до впливів навколишнього середовища, надійності та ін. Якщо називати комплекс всіх цих характеристик одним словом, то воно звучить як - якість.

Сьогодні висотне складування стає більш затребуваним, ніж, скажімо, років 20 тому, тому що такий спосіб зберігання товарів - це:

  • економія площ при зростанні ціни за квадратний метр приміщення, що неймовірно вигідно зі збільшенням товарообігу;
  • у висоту палетні моделі можуть бути до 16 м при навантаженні на секцію до 5900 кг;
  • підступ до кожної секції з товаром;
  • простота і легкість контролю запасів;
  • зручність використання додає крок перфорації на стійках, що дозволяє регулювати висоту рівня зберігання;
  • антикорозійне покриття складових елементів конструкції зберігає її зовнішній вигляд і продовжує термін експлуатації.

Зберігання однотипного і однорідного вантажу, складованого з максимальною щільністю, традиційно здійснюється за допомогою в'їзних палетних конструкцій. Особливо затребувані дані моделі стелажів низькотемпературними комплексами і складами тривалого зберігання.

Фронтальні палетні стелажі дозволяють забезпечити одночасний доступ до будь-якої палети з вантажем, але при цьому між рядами вимагають достатню ширину проїзду для складської техніки.

Мобільні, або пересувні стелажі, включають себе плюси в'їзних і фронтальних. Забезпечують і максимальну щільність і доступ до будь-якому осередку зберігання. Робочий коридор для техніки створюється шляхом зрушування декількох рядів по рейках, може бути як ручне, так і за допомогою електроніки.

Палетні стелажі практично всіх моделей і різноманітні види складського обладнання - все це «ПРО-СТОК» пропонує, доставляє виключно оперативно (вся карта Києва і України!) і монтує теж швидко. У нас можна замовити і нестандартний проект! Пропозиції наші так само, як і ціни, вигідні, рішення - оптимальні, якість - надійне!

▲  вгору