0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі - основні переваги

Палетні стелажі і особливості їх вибору

збільшити зображення Стелажі палетні - універсальні і надійні.

Характерними особливостями палетних стелажів є їх конструкційні особливості та призначення. Вони призначені для складування і зручного зберігання товару, розміщеного на піддонах. Компанія «ПРО-СТОК» пропонує купити обладнання для складу від виробника в самому широкому асортименті в Україні і з гарантією якості.

Основні переваги

Палетні стелажі є одними з найбільш популярних і поширених. Вони застосовуються практично у всіх сферах і галузях народного господарства, включаючи виробництво, торгівлю, надання послуг. Це пояснюється їх універсальністю і високим ступенем надійності, а також тривалим терміном служби. До переваг використання можна також віднести:

  • Компактність;
  • Дають можливість використовувати спеціалізовану техніку з вилами: рокла, штабелер, різні види навантажувачів;
  • Невисока вартість;
  • Простота установки;
  • полегшують процеси складування, зберігання і обліку різних груп товарів;
  • Дозволяють максимально ефективно використовувати корисну площу будь-якого приміщення.

У «ПРО-СТОК» стелажі палетні можна купити всіх видів, а також замовити їх виготовлення за індивідуальними параметрами.

Завдяки всьому цьому, для кожного приміщення можна підібрати найбільш підходящий варіант, як за габаритами, призначенням, так по специфічних умов зберігання конкретного виду продукції.

Чому саме «ПРО-СТОК»

Наша компанія вже впродовж багатьох років займає лідируючі позиції на ринку продажів спеціальної техніки та обладнання для складу в Україні. Завдяки партнерським відносинам з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками, в нашому каталозі представлено тільки якісне та надійне обладнання, яке можна купити в Києві, Львові, Дніпрі та інших містах України за найкращою ціною.

Менеджери компанії завжди допоможуть визначитися з вибором потрібної конструкції, нададуть інформацію про особливості кожного виду, а також про актуальні ціни, знижки, що діють акції, спеціальні пропозиції, способах оплати та умов доставки. Крім цього, тут можна замовити проектування і виготовлення такого обладнання під певні вимоги. Це дозволяє замовникам придбати необхідне обладнання максимально швидко і фінансово вигідно.

▲  вгору