0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі: різновиди конструкції

ПАЛЕТНІ СТЕЛАЖІ - РІЗНОВИДИ

збільшити зображення Стелажі для палет: види обладнання.

Існують спеціальні схеми зберігання для складу, як палетні стелажі. Щоб успішно реалізувати ці схеми, розробили певні різновиди конструкцій.

Зокрема, серед численних видів стелажів найбільш поширені такі:

1. Фронтальні
У даній моделі конструкцій навантажена палети на кожен ярус укладається з фронтальної сторони, при цьому палету переміщують перпендикулярно до балок. Конструкцію легко можна монтувати і обслуговувати, вона забезпечує простий і швидкий доступ до товару, на полицях можливо зберігати різнотипний вантаж. Обслуговується будь складською технікою вилочного типу з необхідними показниками висоти підйому і вантажопідйомності. Недоліки: нещільне складування через широкі проходи для проїзду техніки, швидкість вантажообігу знижена через перетину ліній відвантаження-завантаження.

2. Глибинні
• набивні: вантажна техніка, яка працює по направляючих, обслуговує конструкції з одного боку. Завантажуються-вивантажуються на кожному ярусі відповідно до схеми: піддон, завантажений першим, вивантажується останнім. Відмітна особливість - відсутні між конструкціями проходи. Цей варіант вдалий при повільному товарообігу і для зберігання однотипного товару;
• прохідні (проїзні): вантажна техніка обслуговує з обох сторін конструкції. Схема навантаження-розвантаження: завантажений першим піддон на одному кінці вивантажується першим - на іншому. За рахунок цього мінімізується швидкість обробки, максимально економиться простір.

3. Гравітаційні
У цих моделях яруси мають невеликий нахил, за рахунок чого під дією сили тяжіння піддон з вантажем пересувається по роликового доріжці із зони завантаження до зони вивантаження. Дані конструкції максимально зберігають простір. Схема: палета, яка прибула першою, першою вибуває. Можливі складності застосування даної конструкції: необхідне створення роликових доріжок і враховувати терміни зберігання вантажів.

4. Мобільні Стелаж пересувається на основі мобільного конструкції, що є спеціальної «надбудовою» над підлогою. Щоб підступитися до товару, переміщається кілька або один стелажна ряд за спеціальними рейковим напрямних. Керують усім процесом з пульта.

«ПРО-СТОК» вигідно реалізує різних типів палетні стелажі! Консультуємо з питань вибору, використання даних конструкцій! Крім швидкої доставки по Україні і Києву, конструкції монтуємо, проектуємо!

▲  вгору