0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі - вигідна пропозиція від «ПРО-СТОК»

Палетні стелажі в Україні, купити з доставкою

збільшити зображення Стелажі палетні - різноманітність конструкцій і особливості вибору.

Одним з кращих варіантів облаштувати складське приміщення - це встановити палетні стелажі. Даний вид обладнання в компанії «ПРО-СТОК» представлено в самому широкому асортименті і від провідних вітчизняних і зарубіжних представників.

Різноманітність конструкцій і особливості вибору

Відмінною особливістю палетних стелажів є те, що вони призначені для установки на них товару, розміщеного на піддонах. Тому вони розраховані таким чином, щоб була можливість максимально задіяти вантажно-розвантажувальну техніку, і звести до мінімуму ручну працю. Для цього необхідне дотримання певних умов, які обов'язково слід враховувати при виборі потрібного виду конструкції.

Даний вид обладнання підрозділяється на наступні види:

  • Фронтальні (стандартні, Вузькопрохідні, подвійний завантаження);
  • В'їзні;
  • Гравітаційні;
  • Мобільні (Перекатні);

Останнім часом все більш популярними і затребуваними є стелажі палетні Push Back, що поєднують в собі переваги відразу 3-х типів (фронтальних, в'їзних і гравітаційних).

Вигідна пропозиція від «ПРО-СТОК»

Одним з лідерів, в сфері продажу складського обладнання і вантажно-розвантажувальної техніки в Україні є компанія «ПРО-СТОК». Тут представлені всі перераховані вище типи конструкцій, які можна купити на кращих в Україні умовах і з доставкою в будь-яке місто країни. Є можливість оформити замовлення на їх виготовлення за індивідуальними розмірами, з урахуванням площі, обсягу і особливостей планування приміщення. Також обов'язково потрібно брати до уваги характер розміщується продукції.

Наприклад, для розміщення великих обсягів однотипної продукції, кращим вибором буде установка набивних (в'їзних) стелажних систем. Для продукції з тривалим терміном зберігання може бути використаний принцип завантаження LIFO, який передбачає першочергову відвантаження піддонів, які були вивантажені останніми. Принцип FIFO більше підходить для товарів, які мають невеликий термін зберігання. Тут піддон вивантажений першим, відвантажується також в першу чергу.

Зробити правильний вибір і оформити заявку завжди допоможуть менеджери компанії, які також нададуть інформацію про актуальні ціни, знижки, що діють акції та спеціальні пропозиції. Все це робить покупку палетних стелажів в «ПРО-СТОК» максимально зручною і вигідною.

▲  вгору